Rollkers: nie spóźnisz się do pracy! Rolki nowej generacji przyspieszą chodzenie

Rollkers: nie spóźnisz się do pracy! Rolki nowej generacji przyspieszą chodzenie

Rollkers: nie spóźnisz się do pracy! Rolki nowej generacji przyspieszą chodzenie
Adam Bednarek
19.01.2015 12:53

Jak przyspieszyć swój marsz? Założyć “rolki” Rollkers - według twórców przepis jest nie tylko prosty, ale też skuteczny.

Z pomocą Rollkers można poruszać się z prędkością 11 km/h. Największą zaletą “rolek” jest fakt, że to… nie są prawdziwe rolki.

Rollkers - rolki z silnikiem

Widać to na promocyjnym filmiku - osoba, która testuje gadżet, nie jeździ, tylko stawia kroki jak podczas zwykłego chodzenia. To ma być największą zaletą Rollkers: fakt, że nowicjusze nie będą potrzebowali treningu i od razu po założeniu każdy może śmigać.

Rollkers

Nie ma co sugerować się wyglądem Rollkers. Tak, jest okropny, ale to dopiero prototyp. Urządzenie do sprzedaży trafić ma dopiero w przyszłym roku.

Obraz

Plany twórców zakładają, że bateria pozwoli na dwie godziny “jazdy”. Niby nie jest to oszałamiający wynik, ale Rollkers należy traktować jako coś w rodzaju wsparcia. Dla osób, które chcą przemieszczać się szybciej, to i tak powinno wystarczyć.

Obraz

Pomysł na Rollkers jest naprawdę ciekawy. Gadżet może okazać się dobrą alternatywą dla rowerów - zajmuje mniej miejsca, łatwo schować "rolki" do plecaka lub po prostu trzymać je w rękach. Dla osób mieszkających w małych mieszkaniach, jeżdżących autobusami - jak znalazł.

Kluczowa będzie cena, która na razie pozostaje tajemnicą twórców.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)