Rowery stacjonarne do 700 zł

Rowery stacjonarne do 700 zł

Rowery stacjonarne są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących wzmocnić mięśnie nóg, usprawnić stawy i poprawić kondycję
Rowery stacjonarne są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących wzmocnić mięśnie nóg, usprawnić stawy i poprawić kondycję
Źródło zdjęć: © iStock/jacoblund
Sylwia Ścibak
19.07.2017 02:42, aktualizacja: 09.03.2022 11:03

Rowery stacjonarne pełnią funkcje nie tylko treningowe, sportowe, ale także są świetnym sprzętem rehabilitacyjnym. Żeby z nich korzystać, nie trzeba chodzić na siłownię. Oto propozycje rowerów stacjonarnych do użytku domowego, które kosztują mniej niż 700 zł.

Rower stacjonarny Formula II

Rower treningowy Formula II jest dostępny w kolorze szarym i brązowo-pomarańczowym
Rower treningowy Formula II jest dostępny w kolorze szarym i brązowo-pomarańczowym© lifegear.com.tw

Pierwszą propozycją jest niewielki i cichy rower stacjonarny Formula II, przeznaczony do amatorskiego, domowego treningu, również nadający się do rehabilitacji. Sprzęt ten posiada regulowany opór magnetyczny i komputer mierzący puls, szybkość, czas, przebyty dystans, spalone kalorie. Rower stacjonarny Formula II posiada koło zamachowe o wadze 6 kg, można w nim regulować wysokość siodełka. Zasilany jest bateriami AA.

Rower stacjonarny Malatec magnetyczny czarny

Rower stacjonarny Malatec posiada antypoślizgowe pedały
Rower stacjonarny Malatec posiada antypoślizgowe pedały© mall.pl

Kolejną propozycją jest rower stacjonarny Malatec z magnetycznym systemem hamowania, antypoślizgowymi pedałami i ręczną regulacją stopnia obciążenia. Ten model roweru stacjonarnego do 700 zł mierzy puls, dystans, czas, spalone kalorie, prędkość. Pracuje cicho, płynnie, umożliwia również regulację siodełka w 6 stopniach. Waga koła zamachowego wynosi 3 kg.

Rower stacjonarny Fitkraft Magner

Rower stacjonarny Fitkraft posiada 8-stopniową regulację oporu
Rower stacjonarny Fitkraft posiada 8-stopniową regulację oporu© youtube.com/Fitkraft official

Ten model roweru stacjonarnego do 700 zł posiada magnetyczny napęd, stabilną ramę, regulowane siodełko w pionie i poziomie, antypoślizgowe pedały, uchwyt na urządzenia mobilne oraz możliwość 8-stopniowej regulacji oporu. Komputer z czytelnym wyświetlacz LCD wskazuje: czas treningu, prędkość, dystans, liczbę spalanych kalorii oraz obroty na minutę.

Rower stacjonarny Sapphire Smart SG-250B

Rower stacjonarny Sapphire jest poręczny i funkcjonalny
Rower stacjonarny Sapphire jest poręczny i funkcjonalny© sapphiresport.com

Rower stacjonarny Sapphire z 8-stopniową regulacją oporu oraz magnetycznym napędem posiada stabilną, wytrzymałą konstrukcję, wygodne uchwyty, a także zawiera w zestawie pas neoprenowy. Komputer monitoruje czas ćwiczeń, dystans, spalone kalorie, prędkość i puls. Rower stacjonarny Sapphire umożliwia regulację siodełka, waga jego koła zamachowego wynosi 5 kg. Dostępny jest na rynku w różnych kolorach, np. szaro-fioletowym i szaro-niebieskim.

Rower stacjonarny HMS R 9203

Rower stacjonarny HMS posiada regulowane, wygodne siodełko z oparciem
Rower stacjonarny HMS posiada regulowane, wygodne siodełko z oparciem© hmsfitness.pl

Ostatnią propozycją do 700 zł jest rower stacjonarny z oporem magnetycznym marki HMS, który jest idealnym urządzeniem do ćwiczeń dla osób z problemami z kręgosłupem, również starszych. Ten model zawiera 8-stopniową regulację oporu, wygodne siodełko z oparciem i z możliwością regulacji położenia w zakresie 72-88 cm, a także sensory pulsu w uchwytach. Komputer z czytelnym wyświetlaczem monitoruje czas treningu, prędkość, dystans, spalone kalorie i puls.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)