Samochodowy komputer z Core 2 Duo!

Stealth.com zapowiedziało nowy mini komputer przeznaczony przede wszystkim do naszych samochodów. Co ciekawe, nie jest on oparty na Atomie czy procesorze VIA, ale na normalnym Core 2 Duo.

Samochodowy komputer z Core 2 Duo!
Damian

Stealth.com zapowiedziało nowy mini komputer przeznaczony przede wszystkim do naszych samochodów. Co ciekawe, nie jest on oparty na Atomie czy procesorze VIA, ale na normalnym Core 2 Duo.

Mierzy ok 14.5cm x 25cm x 4cm. Dzięki temu mieści w sobie 2.5-calowy dysk twardy o pojemności sięgającej nawet 500GB, ale możliwe jest także wyposażenie go w dysk SSD. Do komputera można włożyć nawet do 4GB pamięci RAM, a nawet posiada nagrywarkę DVD, LAN, trzy porty USB, FireWire, wyjścia wideo i audio oraz PS/2 do podłączenia myszki i klawiatury.

Ciekawą funkcją jest możliwość wyboru szybkości uruchamiania i wyłączania urządzenia. Wszystko po to, aby ustabilizować dopływ energii, płynącej z akumulatora. Komputer może się uruchamiać 5, 10, 20 albo 40 sekund albo 1, 2 lub 4 minuty. Wyłączanie może z kolei trwać 3, 5 albo 10 minut.

Stealth LPC-450M dostępny będzie z systemami Windows XP, Vista oraz Linuksem w cenie rozpoczynającej się od 1395$.

Źródło: PCLaunches

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
poradnikigadżetykomputery

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.