Samsung MBP200 Pico Projector - mały i innowacyjny projektor

Samsung MBP200 Pico Projector - mały i innowacyjny projektor
Arkadiusz Gabrysiak

15.01.2009 22:00, aktual.: 15.03.2022 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oto jeden z ciekawszych gadżetów zaprezentowanych na tegorocznych targach CES. Jest to tak naprawdę odtwarzacz różnorodnych plików wyposażony dodatkowo w projektor. Jego nazwa to Samsung MBP200 Pico Projector.

Oto jeden z ciekawszych gadżetów zaprezentowanych na tegorocznych targach CES. Jest to tak naprawdę odtwarzacz różnorodnych plików wyposażony dodatkowo w projektor. Jego nazwa to Samsung MBP200 Pico Projector.

Gadżet posiada 2,2 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320x240 pikseli, na którym można oglądać pliki wideo, pliki tekstowe oraz odsłuchiwać pliki muzyczne. Jeśli jednak 2,2 calowy wyświetlacz urządzenia będzie dla nas za mały, zawsze można włączyć zintegrowany projektor, który umożliwia wyświetlanie obrazu z urządzenia o przekątnej do 50 cali.

CES 2009: Samsung MBP200 Pico Projector

Jak widać na filmie jest to bardzo ciekawy gadżet. Pamięć urządzenia umiejscowiona jest na karcie microSD o pojemności do 16GB. Urządzenie wyposażone jest także w złącze słuchawkowe mini Jack oraz oczywiście projektor. Jeśli jednak prezentowane funkcje tego urządzenia nie wystarczą, gadżet można podpiąć także do laptopa czy telefonu komórkowego, aby zrobić z niego "tylko" projektor.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/01/samsung_pico_projector_3.jpg)

A oto formaty, które obsługuje ten gadżet:

  • obrazy: JPEG, GIF, Animated GIF, MBP
  • muzyka: MP3, WMA, OGG, AAC, WAV
  • wideo: DivX, Xvid, WMV9, MPEG-2, MPEG-4; Audio
  • pliki: PDF (.pdf), MS PowerPoint (.ppt),,MS Word (.doc),MS Excel (.xls),Text (.txt)

Sam nie wiem czy to bardziej "wypasiony" projektor, czy "wypasiony" PMP. Jednak wiem, że gadżet ten jest bardzo pomysłowym wynalazkiem i na pewno znajdzie wielu odbiorców. A jak Wam się podoba?

Źródło: GadgetGrid

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)