Seatylock - bezpieczny rower! Siodełko będące kłódką

Kradzież roweru przestanie być zagrożeniem. Seatylock to naprawdę sprytny sposób na zabezpieczenie pojazdu.

Seatylock - bezpieczny rower! Siodełko będące kłódką
Adam Bednarek

Pewnie każdy rowerzysta ma niejeden zamek, dzięki któremu może zostawić rower np. pod sklepem. Dlaczego i tak powinien zainteresować się Seatylock?

Seatylock - praktyczne zabezpieczenie

Seatylock to “kłódka” i… siodełko. W jednym. Na pierwszy rzut oka Seatylock nie wyróżnia się niczym specjalnym. Wystarczy odkręcić gadżet od ramy, a naszym oczom ukaże się porządnej jakości zabezpieczenie, za pomocą którego można przypiąć pojazd.

How to use the Seatylock folding bike lock seat

W tym przypadku nie tylko do słupa czy stojaka, bo wystarczy “zamknąć” koło, żeby czuć się bezpiecznie. Przy tradycyjnym rozwiązaniu to głupota, bo rower i tak może zostać skradziony i rozebrany na części. A kto weźmie sprzęt bez koła, ramy i nawet siodełka? Tylko dla jednego koła? To bez sensu.

Seatylock - test

A Seatylock naprawdę trudno się pozbyć. Nie wierzycie? Sprawdźcie imponujący test twórców:

Seatylock bike lock strength test

Osiedlowe cwaniaczki raczej sobie ze Seatylock nie poradzą.

Jednak moim zdaniem największą zaletą Seatylock jest to, że będzie z nami zawsze, pod ręką. Bez zabezpieczenia można wyjechać z domu, ale bez siodełka? Nie da rady. O Seatylock nie można zapomnieć.

Obraz

Dlatego Seatylock to chyba najbardziej praktyczne rozwiązanie dostępne na rynku.

Kickstarter pomaga

Pomysł jest dobry, co widać na Kickstarterze. Zbiórka ruszyła niedawno, a twórcy już mają ponad 13 tysięcy. Twórcy potrzebują co najmniej 40 tysięcy.

Seatylock dostępny jest w dwóch wariantach - jeden model dla ceniących wygodę rowerzystów - i na tę chwilę kosztuje 85 dolarów. Premiera w marcu.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.