Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą

Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą

Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą
Adam Bednarek
01.03.2021 15:05

Huawei Scale 3 to nowa inteligentna waga od popularnego chińskiego producenta. Wydaje się, że firma trafiła z terminem premiery - lato coraz bliżej, a forma w kwarantannie u niektórych mogła się pogorszyć.

To oczywiście nic złego i w takiej sytuacji całkowicie naturalne - siłownie zamknięte, a pogoda w ostatnich tygodniach, poza jednym ciepłym tygodniem, nie zachęcała do wychodzenia. Jeśli ktoś uważa, że musi wziąć się za siebie - promujmy jednak ciałopozytywność! - to przydać może się nowy sprzęt od Huawei.

Scale 3 w naprawdę kompleksowy sposób monitoruje ciało. Pod uwagę bierze 11 wskaźników: wagi, BMI, poziomu tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, poziomu tłuszczu trzewnego, podstawowej przemiany materii, tętna, masy mięśni szkieletowych, procentowej zawartości wody w organizmie, białka oraz zawartości minerałów w kościach.

Dane przesyłane są bezpośrednio do aplikacji Huawei Zdrowie poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez łączność Bluetooth.

Co ważne, z aplikacji mogą skorzystać również goście. Wówczas tworzony jest dodatkowy profil, ale dane nie będą archiwizowane, a po pomiarze zostaną usunięte.

Obraz

Panel wagi Huawei Scale 3 został wykonany ze szkła hartowanego. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg. Sprzęt już pojawił się w polskich sklepach i kupić go można za 149 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)