Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą

Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą
01.03.2021 15:05
Siłownie zamknięte. Huawei zachęca do ruchu nową niedrogą wagą
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Huawei Scale 3 to nowa inteligentna waga od popularnego chińskiego producenta. Wydaje się, że firma trafiła z terminem premiery - lato coraz bliżej, a forma w kwarantannie u niektórych mogła się pogorszyć.

To oczywiście nic złego i w takiej sytuacji całkowicie naturalne - siłownie zamknięte, a pogoda w ostatnich tygodniach, poza jednym ciepłym tygodniem, nie zachęcała do wychodzenia. Jeśli ktoś uważa, że musi wziąć się za siebie - promujmy jednak ciałopozytywność! - to przydać może się nowy sprzęt od Huawei.

Scale 3 w naprawdę kompleksowy sposób monitoruje ciało. Pod uwagę bierze 11 wskaźników: wagi, BMI, poziomu tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, poziomu tłuszczu trzewnego, podstawowej przemiany materii, tętna, masy mięśni szkieletowych, procentowej zawartości wody w organizmie, białka oraz zawartości minerałów w kościach.

Dane przesyłane są bezpośrednio do aplikacji Huawei Zdrowie poprzez sieć Wi-Fi lub poprzez łączność Bluetooth.

Co ważne, z aplikacji mogą skorzystać również goście. Wówczas tworzony jest dodatkowy profil, ale dane nie będą archiwizowane, a po pomiarze zostaną usunięte.

382052433092150367

Panel wagi Huawei Scale 3 został wykonany ze szkła hartowanego. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg. Sprzęt już pojawił się w polskich sklepach i kupić go można za 149 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)