Spraw prezent z LG. Przegląd akcesoriów na każdą okazję

Spraw prezent z LG. Przegląd akcesoriów na każdą okazję

Prezent
Prezent
Źródło zdjęć: © Shutterstock
LG
18.04.2015 16:29, aktualizacja: 10.03.2022 10:22

I Komunia Święta, dzień dziecka, urodziny, imieniny, wieczór panieński albo kawalerski… Okazji do sprawienia prezentu jest całe mnóstwo. Co więcej, jeden prezent sprawia podwójną radość - cieszy się i obdarowywany i darujący. Sprawdź małą część tego, co ma do zaoferowania LG i przygotuj się na zakupy.

LG kizON

Zbliżający się szybko maj zawsze kojarzy się z uroczystością I Komunii Świętej. Niegdyś najpopularniejszym prezentem był rower, dziś królują znacznie bardziej zaawansowane podarunki, których ceny potrafią wywołać zawroty głowy. Żeby nie rozpraszać dziecka od najważniejszego przeżycia tego szczególnego dnia, warto pomyśleć nad czymś skromniejszym, ale nie mniej atrakcyjnym i zaskakującym.

Ponieważ technologia ubieralna jest coraz bardziej zauważalna, nie może zabraknąć oferty skierowanej do dzieci. LG proponuje opaskę kizON, która będzie także bardzo użyteczna dla rodziców.

Obraz

Najważniejsze cechy tego użytecznego gadżetu to możliwość aktywnego lokalizowania pociechy. Umożliwia to stale włączony moduł GPS i opcjonalnie uruchamiany moduł Wi-Fi. Sygnały z opaski można śledzić w mobilnej aplikacji kizON w smartfonie. Równie ważną cechą jest możliwość wykonywania połączeń komórkowych na wcześniej skonfigurowany numer. Jeśli zajdzie potrzeba, wystarczy, że dziecko wciśnie specjalny przycisk żeby rozpocząć rozmowę. kizON wykonany jest z ekologicznych i niealergizujących materiałów, które zapewniają też odporność na uszkodzenia i zachlapania.

LG Tone Infinim HBS-900

Chcąc sprawić komuś miłą niespodziankę, warto rozejrzeć się za akcesoriami, które w założeniu są mulitużytkowe. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy LG to propozycja dla osób ceniących bezkompromisowy styl, jakość wykonania i przemyślane rozwiązania ułatwiające codzienne czynności.

Obraz

Kluczowe cechy to efekt współpracy LG z firmą harman/kardon. Tone Infinim zapewnia więc bezkompromisową jakość dźwięku jak na tego typu klasę urządzenia. Do tego stereofoniczny zestaw jest wyposażony w kodek audio aptX®, który zachowuje jakość dźwięku na poziomie CD, mimo że do przesyłania używany jest moduł Bluetooth. Bezproblemowe użytkowanie zapewnia elastyczna budowa i mechanizm automatycznego wsuwania przewodów.

Obraz

Infinim jest też z założenia elementem biżuterii, który pasuje zarówno do nowoczesnego mężczyzny jak i nowoczesnej kobiety.

Obraz

Multiużytkowość umożliwiają unikalne cechy:

  • odtwarzanie wiadomości sms/powiadomień z serwisów społecznościowych,
  • nawiązywanie połączeń z uprzednio zapisanymi numerami,
  • current time alert, czyli głosowe informacje o godzinie
  • głosowe informacje o połączeniu przychodzącym
  • answer me+, czyli automatyczne odbieranie połączeń
  • VoLTE/HD Voice pozwala na przesyłanie czystszego dźwięku

LG Tone Ultra HBS-800

Nieco skromniejszy, ale równie efektowny zestaw słuchawkowy dostępny dla miłośników czystych form w kolorze białym lub czarnym. Przy projektowaniu tego urządzenia LG współpracowało z JBL-em, renomowanym producentem audio-video.

Obraz

Podobnie jak wyższy model, Tone Ultra oferuje wygodną i elastyczną konstrukcję, ale bez automatycznego chowania przewodów. Za jakość dźwięku odpowiada kodek aptX®, który jest wspomagany przez wbudowaną technologię redukcji szumów z otoczenia. Funkcje, które oferuje zarówno dojrzalszy model, jak i HBS-800 to m.in. najwyższa jakość rozmów dzięki HD Voice i odczytywanie wiadomości SMS (za pomocą aplikacji BT Reader na system Android).

LG Music Flow P7

Pozostając jeszcze w świecie dźwięków nie sposób nie wspomnieć o ostatniej wzmiance na temat bezprzewodowego, kompaktowego głośnika LG, który ma zdecydowanie high-endowe możliwości.

Obraz

LG G3 Smart Tips - Quick Circle

Czarne, białe albo złote etui potrafi zmienić nie tylko wygląd LG G3, ale też wykorzystać sprytne funkcje telefonu. Może być świetny prezentem dla kogoś kto dba o styl, albo zwyczajnie lubi zmiany. Odbieranie połączeń, odczytywanie wiadomości, odtwarzanie muzyki czy fotografowanie może się odbywać bez konieczności używania całej dostępnej powierzchni ekranu. Wszystkie potrzebne funkcje będą się wyświetlały na okrągłym oknie, które jest nie tylko wygodne i praktyczne, ale też dizajnerskie. Z genialnego pomysłu korzystają też deweloperzy. W Play Store można znaleźć dedykowane tej funkcji aplikacje QuickCircle Widgets oraz Quick Circle Apps

Ładowarka bezprzewodowa WCD100

Każdy geek, ale też osoby ceniące praktyczne i bezkompromisowe rozwiązania docenią rewolucję, która zbliża się coraz większymi krokami. Zanim się bezprzewodowe ładowanie będzie dostępne praktycznie wszędzie. Dla osób lubiących być na czasie (a nawet kilka chwil przed czasem) należy sprezentować oszczędną w formie, ale bardzo użyteczną ładowarkę bezprzewodową. Będzie się doskonale komponowała zarówno z domowymi akcesoriami na prywatnym biurku, jak i w pracy przy służbowym stanowisku.

Obraz

Jest okazja, jest prezent

Powyższe akcesoria są zaprojektowane i produkowane przez LG, ale na rynku są dostępne dziesiątki tysięcy innych przydatnych rzeczy firm trzecich. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę, to certyfikaty, które ochronią oryginalny sprzęt i są gwarantem wysokiej jakości.

Autor: Krzysiek Rodziński

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)