Suszarka do całego ciała Arebo. Koniec z praniem ręczników i niedosuszonymi miejscami ciała

Suszarka do całego ciała Arebo. Koniec z praniem ręczników i niedosuszonymi miejscami ciała
Źródło zdjęć: © Kickstarter
Jan Domański

08.04.2020 07:43, aktual.: 09.03.2022 08:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ciepłe lato niektórzy nie osuszają się dokładnie po kąpieli czy prysznicu dla lepszego komfortu, chwilowego wrażenia chłodu. Jednak w innych przypadkach najlepiej byłoby szybko i skutecznie wysuszyć ciało. Sprawnie i dokładnie z całym ciałem zrobi to Arebo.

Ten projekt suszarki całego ciała (zwykle spotykamy się tylko z suszarkami do włosów czy rąk) dostępny jest na Kickstarterze. Ceny zaczynają się od 240 dolarów (około 1000 złotych). Wcześniej Arebo było dostępne z jeszcze lepszą zniżką, ale tak obniżone cenowo pakiety już zostały wyczerpane. Ogólnoświatowe wysyłki mają odbyć się w sierpniu.

Obraz
© Kickstarter

Dokładniejsza i prostsza niż ręcznik

Urządzenie wygląda jak przerośnięta waga podłogowa. Znajdują się w nim dysze wypuszczające ciepłe (32 stopnie Celsjusza) lub zimniejsze powietrze z prędkością ponad 60 kilometrów na godzinę (około 17 metrów na sekundę). Wystarczy stanąć na Arebo, a sprzęt sam zacznie działać. Suszenie odbywa się znacznie szybciej niż w minutę i jego efekty są lepsze niż przy dokładnym użyciu ręcznika.

Poza tym jak zaznaczają projektanci Arebo, łazienkowe ręczniki w ponad 90 proc. są siedliskiem niebezpiecznych drobnoustrojów. A tak ograniczamy ich rozprzestrzenianie się i zmniejszamy konieczność częstotliwości ich prania.

Arebo: The One-Touch Body Dryer

Suszarka Arebo jest przyjazna dla każdego, a jej udźwig to 150 kilogramów. Nie trzeba się schylać czy gimnastykować aby wytrzeć plecy. To dobre rozwiązanie dla osób starszych, mniej sprawnych, czy kobiet w ciąży, które mają pewne problemy ze sprawnym wycieraniem ciała.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Zbuduj dom w 15 dni
Krzysztof Cyło
Pływający dom
Arkadiusz Gabrysiak
Balansujący budynek
Marek Maruszczak
Komentarze (0)