Świece LED na pilota

Świece LED na pilota

Świece LED na pilota
Damian Zarzycki
13.10.2009 09:00, aktualizacja: 14.03.2022 10:42

Pamiętacie artykuł o świecach LED do pokoju? Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych już za kilka dni świętować będą Halloween i tysiące dyń zostanie wystawionych przed domy. W każdej dyni pojawi się świeca. A producent zachęca do kupna swojego produktu w ten sposób: "jeśli nie chcesz, by dynia zapaliła się to zamiast standardowej świeczki włóż świece LED".

Pamiętacie artykuł o świecach LED do pokoju? Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych już za kilka dni świętować będą Halloween i tysiące dyń zostanie wystawionych przed domy. W każdej dyni pojawi się świeca. A producent zachęca do kupna swojego produktu w ten sposób: *"jeśli nie chcesz, by dynia zapaliła się to zamiast standardowej świeczki włóż świece LED". *

Amerykanie już 31 października zamienią tysiące dyń w tzw. "jack-o'-lanterns" i wystawią te ozdoby przed swoimi domostwami. Tradycja nakazuje, by w nocy włożyć do środka świeczkę. Efekt jest bardzo ciekawy. Ale dynia pozostawiona sama sobie ze świeczką w środku może się zapalić, przypalić itd. Więc pojawiła się alternatywa - alternatywna świeca LED na pilota. Producent (Williams-Sonoma) zapewnia, że jest bezpieczniejsza, łatwa w obsłudze i stosunkowo tania.

398830280586375630

Koszt dwóch sztuk wynosi 60 złotych (w zestawie pojawia się pilot). Można ustawić jednostajne świecenie lub mruganie. Świeczki zasilane są przez 3 baterię AAA (pierwszy zestaw wliczony w cenę produktu). Zasięg pilota wynosi 6 metrów, więc świeczki można wyłączyć nie wychodząc z domu. Producent zapewnia, że 3 baterię zapewniają 100 godzin pracy. W ten sposób można zaoszczędzić na standardowych świecach i mieć pewność, że dynia będzie świecić całą noc, a nie zamieni się w kulę ognia. Ale te mini LED lights nadają się też do domu na co dzień jako wygodne świece na pilota.

Warto kupić nie tylko z okazji Halloween?

Źródło: Coolest-gadgets

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)