Świetne gry w 2011 tylko na PC!

Świetne gry w 2011 tylko na PC!10.01.2011 13:26
Świetne gry w 2011 tylko na PC!
Henryk Tur

W poprzednich wpisach pokazałem wybrane eksluzywy, które ukażą się na Xbox 360 i PS3. Teraz czas na PC. W odróżnieniu do konsoli, w przypadku któruch dominują strzelanki i gry akcji, mamy tu znacznie większy wybór wirtualnych rozrywek.

W poprzednich wpisach pokazałem wybrane eksluzywy, które ukażą się na Xbox 360 i PS3. Teraz czas na PC. W odróżnieniu do konsoli, w przypadku któruch dominują strzelanki i gry akcji, mamy tu znacznie większy wybór wirtualnych rozrywek.

 1. Diablo III - jakieś pytania?

2 . Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - edycja konsolowa gry BYĆ MOŻE się ukaże. Jak na razie poznamy przygody "wieśka" tylko na PC.

 1. Star Wars: The Old Republic - Gwiezdne wojny w wersji sieciowej, kantyna na Tatooine otwarta 24 godz. na dobę, a Sithowie i Jedi leją się cały czas na każdym możliwym globie. Oh, yeah!

Star Wars: The Old Republic E3 2010 Trailer

 1. E.Y.E - już w lutym przeniesiemy się do mrocznej przyszłości, w której nasza postać będzie eksplorować dość nieprzyjazny świat. To gra akcji z dużym naciskiem na elementy RPG i zmieniającą się dynamicznie fabułą.
 1. Black Mirror III - trzecia odsłona udanej serii przygodowej. Co ciekawe - będzie ona kontynuacją dwójki, z tym samym bohaterem.
 1. Apox -lubicie światy postapo? A co powiecie na RTS w takich klimatach? To właśnie APOX będący strategią podbudowaną elementami fps i rpg. Oto jego przedsmak:

APOX - RTS Game - Debut Trailer [HD]

 1. Dungeons - w grach osadzonych w klimatach fantasy sterujemy bohaterami ratującymi świat przed złem. A jakby tak raz odwrotnie? W Dungeons wcielamy się we władcę zła, który zastawia pułapki na śmiałków. Coś w stylu Overlord.
 1. Cities in motion - dla odpoczynku od akcji, wojen i przygód w światach fantastycznych proponuję Cities in Motion. To pozycja, w której rozbudowujemy sieci komunikacyjne w dużych metropoliach. Pogrywam w wersję dla prasy i powiem Wam, że miłośnicy różnych SimCity itp. będą zachwyceni.
 1. Might and Magic Heroes VI - wyjaśnień nie trzeba. HoMM to HoMM - i tyle.
 1. Prominence - tu z kolei mamy mroczną przygodówkę w klimatach scence fiction. Klimatyczny trailer zapowiada wspaniałą zabawę.

Prominence announcement trailer

Makabryczna izraelska gra komputerowa z obozem koncentracyjnym w tle

 1. Minecraft  - komentarz zbędny.
 1. Battlefield Play 4 Free - dają Battlefielda za darmo, to bierzemy, prawda?
 1. Asylum - kolejna gra przygodowa na liście (na konsole nie było żadnej, to trzeba narobić). Tym razem akcja osadzona jest w ponurym psychiatryku. Mnie kojarzy się to nieco z "Wyspą tajemnic".
 1. Gemini Rue - to z kolei perełka dla miłośników gier retro, która przypomina kultowy DreamWeb. Mamy daleką przyszłość i sterujemy dwiema postaciami - detektywem oraz człowiekiem, który cierpi na amnezję. Wygląda to tak:

Gemini Rue - Official Trailer 1

 1. The Spire - miks przygodówki, zręcznościówki oraz zabawy logicznej. A w dodatku survival. Coś podobnego widzieliśmy w Twin Sector.
 1. Astronaut: Moon, Mars and Beyond - jako miłośnik astronomii nie mogę nie odnotować tej pozycji. Realistyczny symulator lotów kosmicznych powinien sprawić, że oderwiemy się od Ziemi. Nie jest to bynajmniej gra dla ludzi lubiących szybką akcję czy bijatyki, choć i im przyda się oddech w międzygwiezdnej pustce.

Astronaut Moon Mars and Beyond - Moonbase Alpha Video

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)