Symfonia kolorów, czyli jak stworzyć reklamę sprzętu muzycznego [wideo]

Co można zrobić przy użyciu 40 głośników, 30 butelek farby i dwóch kamer szybkiego nagrywania? Niesamowity, pełen kolorów film krótkometrażowy. Ross Ching znów pokazuje, na co go stać.

Kolorowa symfonia
Kolorowa symfonia
Grzegorz Nowak

20.03.2011 | aktual.: 11.03.2022 11:56

Co można zrobić przy użyciu 40 głośników, 30 butelek farby i dwóch kamer szybkiego nagrywania? Niesamowity, pełen kolorów film krótkometrażowy. Ross Ching znów pokazuje, na co go stać.

Już mieliście okazje zobaczyć umiejętności Rossa Chinga w niezwykle ciekawym krótkim filmie akcji 3 minuty. Tym razem reżyser stworzył film reklamowy dla DTS - firmy zajmującej się technologią audio. Ma on prezentować producenta w trakcie zbliżających się targów CES w Las Vegas.

Rozpoczynając pracę nad filmem, Ross szukał inspiracji w Internecie. Padło na tę reklamę drukarek Canona. I rzeczywiście nie da się ukryć podobieństw między dwoma filmikami. Reżyser wykorzystał m.in. 40 głośników, 40 butelek farby temperowej różnych kolorów oraz odpowiedni sprzęt i oprogramowanie.

Twórca tak mówi o swoim dziele:

Chcieli, żebym zrobił coś, co będzie się oglądało więcej niż jeden raz; coś, co będzie stymulowało umysły ludzi, gdy będą oglądać film na ekranie swojego komputera.

Czy mu się to udało, możecie sprawdzić sami poniżej.

Źródło: geeksaresexy.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.