Samsung Gear VR

Sprzęt VR
Samsung Gear VR

Gear VR to gogle Samsunga, przeznaczone do współpracy z wybranymi smartfonami tego producenta. Powstały dzięki kooperacji Samsunga z firmą Oculus, która dostarczyła technologię, odpowiedzialną za obsługę wirtualnej rzeczywistości.

Gogle Gear VR stanowią rodzaj umieszczonego przed oczami użytkownika uchwytu na smartfon, na którego wyświetlacz patrzy się przez specjalne soczewki. Poza ekranem, smartfon zapewnia moc obliczeniową, potrzebą do wyświetlania obrazu.

Ciekawą cechą gogli Gear VR jest możliwość korzystania z tylnej kamery smartfonu, dzięki czemu użytkownik może widzieć, co dzieje się wokół niego, bez zdejmowania urządzenia z głowy.

0.00
0 głosów

Samsung Gear VR: newsy, testy i recenzje

Najlepsze gry i aplikacje na Samsung Gear VR

Nie trzeba czekać na stacjonarne systemy, aby poczuć frajdę, jaką daje obcowanie z wirtualną rzeczywistością. Na Gear VR pojawiło się już mnóstwo gier i aplikacji, więc najwyższy czas, aby przyjrzeć się najciekawszym tytułom na tę platformę.

dawno temu

Studio PlayStation 5 highlight: PrzeGryw – premiera konsoli PS5

Tak działa rink VR - kontroler do Samsung Gear VR

Rink VR zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach CES 2016. W Sieci jednak już teraz znalazło się nagranie pokazujące działanie kontrolera w aplikacjach dla Samsung Gear VR.

dawno temu

Polscy twórcy gier zainteresowani VR. "Czekamy na pierwszy hit"

Wirtualna rzeczywistość budzi coraz większe emocje. Nie możemy się doczekać, gdy stanie się na tyle dostępna, by każdy mógł jej posmakować. Zdajemy sobie sprawę z jej ogromnego potencjału, ale przecież VR może także obrócić nasz świat do góry ...

dawno temu

Wybieramy najlepszy gadżet 2015 roku

Który z gadżetów, jakie pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego roku najbardziej przypadł Wam do gustu? Prezentujemy kilka propozycji, które – naszym zdaniem- zasługują na szczególną uwagę. Wybierzcie swojego faworyta!

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie