Tak Internet bawił się 1 kwietnia: 15 najlepszych żartów na prima aprilis

Tak Internet bawił się 1 kwietnia: 15 najlepszych żartów na prima aprilis

Tak Internet bawił się 1 kwietnia: 15 najlepszych żartów na prima aprilis
Marta Wawrzyn
02.04.2013 12:00, aktualizacja: 13.01.2022 12:11

W Polsce największym żartem była pogoda, ale na szczęście reszta świata nabierała internautów bez ograniczeń. Google wmówił użytkownikom, że zamyka YouTube i wprowadza wyszukiwanie węchem. "Guardian" wypuścił własne okulary, chroniące przed nadmiarem myślenia. Łazik Curiosity zaczął zachowywać się jak rozkapryszona gwiazda. Co jeszcze nie wydarzyło się wczoraj?

Żarty na prima aprilis, cz. 1Google zamyka YouTube i wprowadza niebieskiego Gmaila

Czy można się na to nabrać? Widziałam takich, co się nabrali (ale czytali tylko nagłówek, nie znali całej treści żartu), więc chyba można. Zwłaszcza po tym, co się stało z Google Readerem.

YouTube's ready to select a winner

Google w ogóle sypał wczoraj żartami jak z rękawa. Oprócz zamknięcia YouTube było jeszcze m.in. wprowadzenie usługi Google Nose (wyszukiwanie nosem) oraz niebieski Gmail ("To Gmail, tylko bardziej niebieski").

Introducing Google Nose

Sony wprowadza słuchawki dla kotów

Obraz

Niebezpiecznik radzi, jak sprawdzić, kto nas podglądał na Fejsie

Serwis podał szczegółowe instrukcje, jak sprawdzić, kto nas podgląda zdecydowanie za często. Niektórzy dali się nabrać.

Obraz
"Guardian" wprowadza własne okulary"Życie jest za krótkie, by myśleć samodzielnie" - stwierdził wczoraj brytyjski "Guardian" i zaprezentował Guardian Goggles. To specjalne okulary, które bronią człowieka przed wszelkimi przejawami samodzielnego myślenia i pozwalają widzieć świat takim, jakim powinno się go widzieć. Wideo, które znajdziecie tutaj, jest przy okazji niezłą parodią prezentacji Google Glass."Gra o tron" bez Petera Dinklage'a

Koty w amerykańskiej armii

Obraz

A jeszcze fajniej niż HBO zażartował z "Gry o tron" ASZ Dziennik, internetowy magazyn, dla którego 1 kwietnia trwa przez 365 dni w roku: HBO: Zima elementem promocji trzeciego sezonu "Gry o tron".

Google wprowadza mapę pirackich skarbów

Jeszcze jeden świetny żart Google'a: teraz każdy będzie mógł poszukać skarbów z mapą Google, używając usługi Street View jako lunety. Na żart Google Maps trudno było się nabrać, ale trzeba przyznać, że przygotowano go porządnie. Opisano całą historię mapy należącej niegdyś do słynnego pirata, z której teraz będzie mógł w bardzo łatwy sposób skorzystać każdy internauta.

Wystarczy wejść na Google Maps i kliknąć ikonę Skarb, by zobaczyć wszystkie cuda, które przygotowano. Można przybliżyć i dokładnie obejrzeć każde miejsce na świecie, w tym również Polskę.

Explore Treasure Mode with Google Maps

Lata 80. w Guild Wars 2

Wyjątkowość dodatku polega na tym, że został zainspirowany amerykańskimi latami osiemdziesiątymi, więc spodziewajcie się gigantycznych pikseli, uśmiechniętych chmur, kanciastych krokodyli i innych szaleństw rodem z Mario.
Obraz

Gdybyście byli ciekawi, jak jeszcze nabierali graczy twórcy gier, niezły zestaw interesujących żartów znajdziecie tutaj.

Vimeo zamienia się w Vimeow

Koci żart raz jeszcze. Vimeo zamieniło się wczoraj w Vimeow, stronę dla miłośników filmików z kotami. Na szczęście nie zostało tak na zawsze, ale nietrudno chyba było uwierzyć, że to możliwe.

Tarantino zrobi nową wersję "Zmierzchu"Fani Quentina Tarantino przygotowali wczoraj krótki news, w którym donieśli, że reżyser zrobi reboot "Zmierzchu". "Zamierzam zmienić to g... w coś świetnego" – miał powiedzieć sam Tarantino. I właściwie, jeśli się zastanowić, to chyba mógłby być całkiem niezły film...Twitter każe dopłacać za używanie samogłosek
Obraz

Macie ochotę na więcej humoru? Sporo ciekawych żartów znaleźli też nasi koledzy z redakcji serwisu Komórkomania.pl. Polecamy Wam artykuł Mirona Nurskiego "Primaaprilisowo: konsola Apple’a, rewolucyjne usługi Google’a, Instagram dla Windows Phone’a".

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)