Takie repliki broni, że szczęka opada

Repliki broni z gier wideo
Repliki broni z gier wideo
Henryk Tur

25.10.2010 10:00, aktual.: 11.03.2022 12:58

Fanom gier wideo mało przebywania w wirtualnej rzeczywistości, stąd wielka popularność wszelkich gadżetów związanych z grami, jak figurki, komiksy i postery, a także repliki boni i sprzętu z ulubionej zabawy. Najciekawsze i najbardziej efektowne są repliki broni. Wspominaliśmy o nich kilka razy, teraz czas zebrać to wszystko w jednym miejscu - a jest na co popatrzeć!

O tej broni pisałem w sierpniu. To karabin plazmowy A3-21 z gry Fallout 3. Wykonany z dbałością o najmniejszy detal i aż trudno uwierzyć, że takie repliki broni naprawdę nie strzelają.

karabin plazmowy A3-21
karabin plazmowy A3-21

Nie tylko miłośnikom uniwersum Warhammera 40 000 z pewnością spodoba się ta broń. To pistolet frakcji Ultramarines. Przyznacie, że całkiem zgrabnie wykonany? A gdyby ktoś chciał wykonać wszystkie repliki broni występujące w mrocznym wszechświecie przyszłości, zajęłoby mu to długie lata.

Ultramarines pistol - replika broni
Ultramarines pistol - replika broni

Jako że Mass Effect to gra bardzo popularna w naszym kraju, z pewnością wielu czytelników pozna M8 Avenger Assault Rifle (wspominałem o nim także na tych łamach). Takie repliki broni z gier science fiction robią wrażenie, szczególnie gdy trzymająca je postać ma dodatkowo klimatyczny pancerz.

M8 Rifle - replika broni z Mass Effect
M8 Rifle - replika broni z Mass Effect

Lancer z Gears of War to kategoria, w którą wchodzą repliki broni pasujących do zmagań w każdym terenie. O ile poprzednie pukawki projektowane były przez samotnych zapaleńców, o tyle nad Lancerem pracowało pięć osób. Stworzono 500 sztuk tej broni. Koszt? 950 dolarów za egzemplarz. Ale popatrzeć można za darmo.

Lancer
Lancer

Portal wszyscy znają i lubią. No dobra, prawie wszyscy, ale z pewnością każdy chciałby mieć pod ręką karabin tworzący portale. Jako że nie mamy jeszcze takich technologii, pozostają tylko repliki broni pozwalających na przechodzenie w niecodzienny sposób z punktu A do B.

Portal Gun
Portal Gun

A na koniec coś z Halo 3. Oczywiście fani cały czas pracują nad kolejnymi modelami różnych pukawek, więc możecie się spodziewać kolejnych ciekawych zdjęć na naszych stronach. Repliki broni zawsze w modzie!

Halo 3
Halo 3
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)