TCL zwróci pieniądze za telewizor - nawet 1200 złotych!

TCL zwróci pieniądze za telewizor - nawet 1200 złotych!

TCL C81
TCL C81
Źródło zdjęć: © Materiały producenta
Patryk Korzeniecki
25.06.2020 21:51, aktualizacja: 08.03.2022 15:21

TCL, producent znany z produkcji telewizorów, wystartował z akcją CashBack. Po kupnie wybranych urządzeń firma zwróci część kwoty zakupu. Akcją objętych jest prawie 20 modeli.

Promocja TCL CashBack będzie trwała do 31 lipca 2020 roku. W jej ramach nabywcy określonych telewizorów marki będą mogli wystąpić o częściowy zwrot kosztów zakupu.

Aby wziąć udział w akcji TCL CashBack, użytkownicy muszą zgłosić wniosek o zwrot między 30 a 60 dniem od zakupu sprzętu. Wystarczy wejść na stronę TCL CashBack i zarejestrować się wykorzystując numer seryjny telewizora jako kod logowania. Po zalogowaniu należy jeszcze wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zwrot zostaje przekazany na podane przez uczestnika konto bankowe. Następuje to w ciągu 14 dni od zaakceptowania wniosku. Zaznaczę, że niezbędne jest posiadanie dowodu zakupu (paragonu albo faktury).

TCL zakwalifikował do promocji urządzenia z 7 serii. Dotyczy ona łącznie 17 modeli, m.in. zaprezentowane niedawno TCL C81 i C71 wykonane w technologii QLED. Pełna lista prezentuje się następująco:

397988589788934606

Akcja TCL CashBack działa zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Dotyczy tylko telewizorów kupionych na terenie kraju w wybranych punktach. Aby skorzystać z promocji, należy nabyć sprzęt w RTV Euro AGD, Media Expercie, Neonecie, Komputroniku lub My Center.

Regulamin znajdziecie na stronie TCL CashBack.

TCL nie jest pierwsze

Dwa lata temu podobną akcję zorganizował Samsung. Wówczas można było liczyć na zwrot nawet 2 tys. zł. Inną popularną praktyką jest bezproblemowy zwrot do nawet 30 dni. Klienci mogą więc testować w domowych warunkach sprzęt, a po miesiącu podjąć decyzję, czy taki rozmiar TV i wykorzystane funkcje im odpowiada. Swego czasu taką promocję przygotował Philips.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)