Tebowing - nowe facebookowe szaleństwo

Mieliśmy już planking, owling i batmaning. Internauci nie ustają jednak w wysiłkach i wymyślają kolejne coraz dziwniejsze formy aktywności. Tym razem padło na Tebowing. No dobrze, ale co to właściwie takiego i skąd wzięła się jego nazwa?

Tebowing - nowe facebookowe szaleństwo
Marek Maruszczak

Tebowing 1

Określenie „Tebowing” pochodzi od amerykańskiego zawodnika ligi NFL – Tima Tebowa. Rozgrywający Denver Broncos po każdym przyłożeniu przyjmuje charakterystyczną zamyśloną pozę, prawdopodobnie wzorowaną na posągu "Myśliciela" wyrzeźbionym przez Augusta Rodina.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Tebowing 2

Internetowy trend został prawdopodobnie zapoczątkowany przez Jareda Kleinsteina, który zamieścił na Facebooku zdjęcie swoje i przyjaciół w pozach kojarzonych z zawodnikiem NFL.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Tebowing 3

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Tebowing 4

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Tebowing 5

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Dalszą popularyzację Tebowing zawdzięcza twórcom strony zbierającej w jednym miejscu większość zdjęć z naśladowcami Tima Tebowa. Jeżeli macie ochotę je obejrzeć, to zajrzyjcie pod ten adres.

Źródło: The BowingIzismile

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.