TechFlash - tryb życia oparty na DNA oraz testy wytrzymałości i niezłe reklamy Galaxy S7

TechFlash - tryb życia oparty na DNA oraz testy wytrzymałości i niezłe reklamy Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 edge
Samsung Galaxy S7 edge
Źródło zdjęć: © samsung
Mateusz Żołyniak
02.03.2016 20:21, aktualizacja: 10.03.2022 09:52

Dzisiaj mamy też pierwsze wyniki sprzedaży systemu HTC Vive i nowości, jakie Microsoft szykuje dla użytkowników konsoli Xbox One. Oto nasz codzienny skrót informacji z gadżeciarskiego świata.

Obiecujące wyniki przedsprzedaży HTC Vive

Wczoraj do przedsprzedaży trafił system Vive, który został wyceniony na 799,99 dol. Shen Ye z firmy HTC poinformował, że w ciągu pierwszych 10 min dostępności urządzenia, zostało ono zamówione przez 15 tys. klientów. Tajwańczycy mają więc sporo powodów do zadowolenia, ale póki co nie zdradzają innych szczegółów dotyczących przedsprzedaży HTC Vive.

Xbox Update Preview, March 1st 2016

Wczoraj było o aktualizacji oprogramowania dla PS4, a dzisiaj czas na Xboxa One. Update, który Microsoft ma wydać już wkrótce, ma umożliwić m.in.:

  • korzystanie z funkcji Party Chat 16 osobom jednocześnie (obecny limit to 12 użytkowników);
  • transmitowanie rozmów Party Chat podczas korzystania z serwisu Twitch;
  • odtwarzanie dźwięku w trybie Party Chat zarówno na głośnikach, jak i słuchawkach;
  • kupowanie wstecznie kompatybilnych gier z Xboxa 360 na nowej konsoli;
  • odtwarzanie wideo bezpośrednio z panelu Activity Feed;
  • zmianę długości nagrywanych materiałów Game DVR.

Wytrzymałość Samsunga Galaxy S7 edge

Dzięki autorom kanałów TechRax i JerryRigEverything wiemy już, jak wytrzymały jest większy z nowych flagowców Samsunga. Pierwszy z nich sprawdził, jak Galaxy S7 edge radzi sobie w starciu z młotkiem i nożem, a drugi zbadał odporność urządzenia na zarysowania, przypalenia i wygięcia.

Samsung Galaxy S7 Edge Hammer & Knife Scratch Test

Galaxy S7 Edge - Bend Test, Scratch test, Burn Test

Celebryci reklamują Galaxy S7

Samsung przygotował spot reklamowy, który prezentować ma zalety nowej linii Galaxy S7. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wzięło w nim udział kilku celebrytów, a wśród nich: Wesley Snipes, William H. Macy, Lil Wayne i James Harden. Poniżej możecie zobaczyć dwie inne reklamy nowych smartfonów.

Czym jest Lifestyle Coach DNA?

Titanovo startuje na Kickstarterze z projektem Lifestyle Coach DNA. Pod nazwą tą kryje się aplikacja, która ma pomóc użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Czy różni się ona od innych rozwiązań tego typu? Cóż, Titanovo do opracowywania diety czy planu aktywności fizycznej użytkowników chce wykorzystywać... testy DNA.

Dr Oleksandr Savsunenko:

Chyba wszyscy dobrze wiedzą, że genetyka ma wpływ, na żywność jaką jemy, sport jaki uprawiamy oraz produkty, które kupujemy. Chociaż prawdą jest, że społeczność naukowa jest w powijakach zrozumienia roli genetyki w stylu życia człowieka, prawdą jest również to, że liczne geny są silnie związane z dietą, zajęciami sportowymi, wyglądem i samopoczuciem psychicznym.

Ich wyniki mają być przetwarzane przez program, a użytkownik będzie dostawał konkretne rady dotyczące tego, co powinien jeść i pić, jaki sport powinien uprawiać i jaki tryb życia powinien prowadzić. Brzmi obiecująco.

Lifestyle Coach DNA
Lifestyle Coach DNA
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)