Tego drona nie da się rozbić! Ekstremalny test DJI Mavic 2 Pro

Tego drona nie da się rozbić! Ekstremalny test DJI Mavic 2 Pro
Łukasz Skałba

04.10.2018 09:12, aktual.: 04.10.2018 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DJI Mavic 2 Pro to najnowszy dron firmy DJI. Ma bardzo dużą matrycę światłoczułą, system omijania przeszkód oraz nową technologię śledzenia obiektu. Sprawdzamy czy zapewnienia producenta pokrywają się z rzeczywistością.

Z dronami bywa różnie. Często producenci sporo obiecują. Zazwyczaj jednak mało z tych zapewnień okazuje się prawdziwe. No bo warunki nie takie, sposób użytkowania niewłaściwy...

W przypadku nowego Mavica 2 Pro na materiale promocyjnym wszystko wygląda wręcz genialnie. Problem jest taki, że film prezentujący jego możliwości to w większości animacje, a zapewnienia i wszystkie parametry dotyczą warunków laboratoryjnych, czyli takich których w praktyce nie doświadczymy prawdopodobnie nigdy.

W naszej wideo-recenzji sprawdzamy czy dron rzeczywiście omija przeszkody i czy śledzi uciekającego człowiek bez względu na środowisko i ilość niedogodności. Oczywiście, nie zapomnieliśmy również o sprawdzeniu jakości nagrań w różnych warunkach oświetleniowych. Czy kamerka Haselblad i 1-calowa matryca rzeczywiście jest taka świetna jak ją malują...? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższej praktycznej, nieco ekstremalnej wideo-recenzji.

Zachęcamy również do obejrzenia naszego wcześniejszego materiału - porównania Mavica 2 Pro do poprzednich dronów DJI - Mavica Pro, Mavica Air i Sparka. Wystawiliśmy w nim wymienione drony naprawdę trudnym i nietypowym próbom - na przykład - wywołaliśmy sztuczną wichurę, aby sprawdzić, który dron najlepiej radzi sobie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

WIELKI TEST DRONÓW DJI

Drony do testów udostępniło DJI Academy - dzięki!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)