Ten robot będzie bawił się z twoim zwierzakiem, kiedy Ty będziesz poza domem

PetBot.
PetBot.
Źródło zdjęć: © Youtube/Corner Reviews
Karolina Modzelewska

18.09.2019 14:08, aktual.: 09.03.2022 08:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zostawienie zwierzaka samego w domu to duży stres dla wielu właścicieli. Obawy przed zniszczonymi meblami, butami, bałaganem, ale też tym, że pupil będzie tęsknił to najczęściej wymieniane problemy. Część z nich można rozwiązać - wykorzystując sprytnego robota.

Robot PetBot od firmy Felix & Fido ma pełnić funkcje elektronicznej niani i opiekować się zwierzakiem pod nieobecność jego właściciela.

PetBot: zdalne sterowanie

Urządzenie można połączyć z aplikacją, która pozwala na interakcje z ukochanym kotem lub psem z dowolnego miejsca, w którym aktualnie przebywa właściciel. Pozwala ona na robienie zdjęć, nagrywanie filmów, a nawet rozmowę ze zwierzakiem za sprawą dwukierunkowej transmisji dźwięku.

Robot realizuje wiele przydatnych funkcji. Można go zaprogramować tak, aby wydzielał zwierzakowi smakołyki jako nagrody za prawidłowe zachowanie. Wyposażono go również we wbudowaną zabawkę laserową.

Aplikacja do obsługi PetBot jest dostępna dla systemów iOS i Android. Posiada intuicyjny interfejs i łatwo ją obsługiwać. Można ją pobrać za darmo.

Cena robota to około 249,99 USD, czyli ponad 970 zł. Jest wysoka, zwłaszcza jeśli uwzględni się duże prawdopodobieństwo braku akceptacji dla urządzenia ze strony pupila.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)