TOP 6 gadżetów biurowych

TOP 6 gadżetów biurowych06.09.2008 13:30
TOP 6 gadżetów biurowych
Szymon Adamus

Ciężki dzień w biurze? Byłby o wiele łatwiejszy gdybyście wyposażyli się w zestaw poniższych gadżetów. Oto czasem zwariowane, czasem lekko głupkowate, ale zawsze praktyczne zabawki dla pracowników biurowych.

Ciężki dzień w biurze? Byłby o wiele łatwiejszy gdybyście wyposażyli się w zestaw poniższych gadżetów. Oto czasem zwariowane, czasem lekko głupkowate, ale zawsze praktyczne zabawki dla pracowników biurowych.

398978068464821214

Klimatyzowane cztery litery

Skoro był krawat z wbudowanym wiatraczkiem, to czemu nie klimatyzacja dla naszych szanownych pośladków?

398978068465017822

W końcu nie każde biuro ma dostatecznie dobrą „klimę” by poczuć ją... ekhm! Na własnym tyłku.

Myszka odpowiednia dla swojego właściciela

Z nieco mniej zwariowanych gadżetów warto pamiętać o myszce dobrze dobranej do użytkownika. Bez względu na to czy zdecydujecie się najnowszy model znanego producenta z laserowym czujnikiem, ergonomiczną obudową i komunikacją bezprzewodową, czy na coś bardziej zwariowanego, myszka w pracy biurowej MUSI być idealnie do Was dobrana.

398978068465279966

Inaczej przygotujcie się na uraz nadgarstka.

Monitor walczący z bakteriami

Nie jest to gadżet dla każdego, ale jeśli macie jakieś fobie związane z brudem, to czas zainwestować w ekran PBM-978PS

398978068465542110

koreańskiej firmy PC Bank .

Poza czasem reakcji matrycy 5 ms, kontrastem 1200:1 i jasnością 250 nits, ekran ten ma jedną przydatną funkcję – zabija bakterie wokół siebie Nie wiadomo jak bardzo jest skuteczny, ale po co ryzykować?

Alarm ostrzegający przed zaśnięciem

Jeśli jest wystarczająco dobry dla kierowców i graczy, to na pewno sprawdzi się też w biurze.

Kosztujący 15 dolarów Anti Sleep Driving Alarm zakłada się za ucho. Niewielkie urządzenie wykrywa nachylenie głowy i jeśli jest ono większe niż 30 stopni, zaczyna piszczeć. Wszystko po to by na nocnej zmianie szef nie zastał nas śpiących z głową na klawiaturze.

Śpiwór na całe ciało

Jeśli jednak zdarzy się, że nie będziecie mogli powstrzymać już zamykających się oczu, to trzeba zadbać o w miarę wygodne legowisko. Wnoszenie do biura rozkładanego łóżka polowego może nie być najlepszym pomysłem. Nie ma też

takiej potrzeby. Wystarczy widoczny poniżej Selk’Bag.

Chyba nie wymaga dodatkowego komentarza prawda?

Biuro w leżaku

A tak w ogóle to po co „odpicowywać” samego siebie, skoro można to zrobić z całym biurem? I nie mówię tu o nowej roślince czy wymianie tapety. The Tech Chair, to projekt naszpikowanego elektroniką leżaka, który pozwoli nam na obracania papierami wartościowymi i walkę z konkurencją wylegując się na plaży.

Kto powiedział, że praca biurowa musi być ciężka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)