Trzy niesamowite rzeźby wykonane z dysków twardych!

Ten tydzień upłynie pod znakiem nowoczesnej rzeźby. Nie dalej jak wczoraj, prezentowaliśmy Wam niesamowite rzeźby wykonane z widelców. Dzisiaj ponownie sięgamy do sztuki użytkowej, publikując zdjęcia rzeźb wykonany z dysków twardych!

Trzy niesamowite rzeźby wykonane z dysków twardych!
Artur Starzyk

Ten tydzień upłynie pod znakiem nowoczesnej rzeźby. Nie dalej jak wczoraj, prezentowaliśmy Wam niesamowite rzeźby wykonane z widelców. Dzisiaj ponownie sięgamy do sztuki użytkowej, publikując zdjęcia rzeźb wykonany z dysków twardych!

Sztuka może być różna, a materiały z których powstają nowoczesne dzieła mogą być nawet tak niecodzienne jak komputerowe dyski twarde. Z takiego założenia wyszedł właśnie Miguel Rivera, który stworzył „okazy” które podziwiacie na zdjęciach.

Obraz

Kolejnym, bardziej zaawansowanym dziełem jest motocykl, nad którym Miguel spędził trzy weekendy pracy. Co ciekawe, przednie koło motoru składa się z ośmiu talerzy, natomiast tylne z aż 28! Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Obraz

I jak się Wam podobają? Czy potrafilibyście stworzyć coś z części waszych komputerów? Miguel Rivera twierdzi, że dla niego tworzenie tych rzeźb to odskocznia od monotonni życia. Czy i dla Was byłby to relaks? Ja raczej podziękuję i skupie się na podziwianiu.

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.