W tym tygodniu: "Skyfall", Medal of Honor z GROM-em, seriale i konwenty

Strona głównaW tym tygodniu: "Skyfall", Medal of Honor z GROM-em, seriale i konwenty
22.10.2012 16:00
Zdjęcie promocyjne "Skyfall"
Zdjęcie promocyjne "Skyfall"
Marta Wawrzyn
Marta Wawrzyn

W tym tygodniu czeka nas sporo dobrej rozrywki. Kinomaniacy ucieszą się z premiery nowego Bonda, a graczy powinien zainteresować nowy Medal of Honor z polskim akcentem. A poza tym jak co tydzień mnóstwo świetnych seriali oraz kilka ciekawych imprez (w tym powrót Poznań Game Arena).

bESxngyd

W tym tygodniu czeka nas sporo dobrej rozrywki. Kinomaniacy ucieszą się z premiery nowego Bonda, a graczy powinien zainteresować nowy Medal of Honor z polskim akcentem. A poza tym jak co tydzień mnóstwo świetnych seriali oraz kilka ciekawych imprez (w tym powrót Poznań Game Arena).[h3]Poniedziałek, 22 października[/h3]"Revolution" wyrasta w USA na poniedziałkowy hit stacji NBC – i choć trochę mnie to dziwi, to jednak oglądam dalej. W poprzednim odcinku bardzo fajnie pokazano postapokaliptyczne miasteczko, kolejny nosi tytuł "Sex and Drugs". Czyli zapowiadają się emocje, przynajmniej w teorii.

Skyfall Official Trailer #2 (2012) - James Bond Movie HD

Inna premiera, na którą warto czekać, to "American Horror Story: Asylum". Serial wraca na antenę polskiego FOX-a w piątek o godz. 23:00.

bESxngyf

A fanów wyścigów ulicznych ucieszy w piątek premiera gry Forza Horizon. Eksperci twierdzą, że to może być konkurencja dla cyklu Need for Speed.

Również w piątek ukaże się na rynku długo oczekiwany tablet Microsoft Surface.[h3]Sobota i niedziela, 27-28 października[/h3]W sobotę i niedzielę możecie wybrać się na jedną z trzech nieźle zapowiadających się imprez. W Poznaniu powrócą Targi Rozrywki i Multimediów Poznań Game Arena. Organizatorzy zapowiadają premierowe pokazy gier i sprzętu, turnieje oraz konkursy dla publiczności.

[blo-link-inner href="http://gadzetomania.pl/4611,niesamowite-gadzety-z-ktorych-korzystal-felix-baumgartner-podczas-swojego-skoku-cz-2"]Niesamowite gadżety, z których korzystał Felix Baumgartner podczas swojego skoku [cz. 2][/blo-link-inner]

Jeśli mieszkacie w Krakowie i lubicie gry RPG, możecie zajrzeć na Lajconik, czyli Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi. Z kolei w Sopocie w najbliższy weekend odbędzie się pierwszy AnimeDo Festival, czyli impreza dla fanów anime.

bESxngyl

“W tym tygodniu” to cykl, w którym przedstawiamy krótko premiery i wydarzenia rozpoczynającego się tygodnia. Wszystko, co przeczytaliście powyżej, to efekt naszej selekcji. Jeśli według Was jest coś ciekawego, o czym nie napisaliśmy albo o czym powinniśmy napisać za tydzień, zapraszamy do komentowania, a także pisania na nasz redakcyjny e-mail:redakcja@gadzetomania.pl.

Udostępnij:
bESxngyp
Komentarze (0)
bESxngzb