Walizkowy nettop Shuttle X50 oficjalnie

Pokazany już w styczniu na CES nettop Shuttle X50 z 15,6-calowym, dotykowym ekranem, doczekał się wreszcie oficjalnej prezentacji.

shuttlex50
shuttlex50
Tomek Goździewicz

19.03.2009 | aktual.: 14.03.2022 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pokazany już w styczniu na CES nettop Shuttle X50 z 15,6-calowym, dotykowym ekranem, doczekał się wreszcie oficjalnej prezentacji.

Rywal Asusa Eee Top czy MSI Wind Top ma dwurdzeniowy procesor Intel Atom 330, 1 GB RAM i dysk o pojemności 160 GB, czyli to, co wszystkie mu podobne komputery. Całości dopełniają Wi-Fi, port VGA do zewnętrznego monitora, kamerka 1,3 MP, głośniki i aż 5 portów USB.

Tak naprawdę tym co w pewien wyróżnia Shuttle X50 jest bardzo sympatyczny design - komputer może się podobać, można go nie tylko postawić na biurku, ale również nosić po całym domu jak walizkę, dzięki uchwytowi w który przekształca się tylna podpórka. Może też wisieć na ścianie i udawać całkiem ładną, choć drogą, cyfrową ramkę do zdjęć.

X50 ma być dostępny jeszcze w tym miesiącu, za ok. 500 dolarów.

Źródło: SlashGear

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.