Wioślarze do 800 zł

Wioślarz nadaje się do użytku domowego
Wioślarz nadaje się do użytku domowego
Źródło zdjęć: © iStock/FlairImages
Sylwia Ścibak

27.02.2018 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wioślarze są urządzeniami treningowymi idealnymi dla osób chcących nie tylko wzmocnić mięśnie rąk czy nóg, ale także poprawić kondycję i usprawnić pracę serca. Oto propozycje niedrogich wioślarzy przeznaczonych do użytku domowego za mniej niż 800 zł.

Wioślarz Body Sculpture BR 3010

Wioślarz marki Body Sculpture posiada niewielki, ale czytelny wyświetlacz
Wioślarz marki Body Sculpture posiada niewielki, ale czytelny wyświetlacz© bodysculpture.com

Pierwszą propozycją jest wioślarz marki Body Sculpture, który posiada składaną, stalową konstrukcję i wygodne, profilowane siedzisko. Dużą zaletą tego sprzętu jest także możliwość regulacji oporu poprzez podłączenie dodatkowych, gumowych linek. Wioślarz został wyposażony w komputer z odporną na wilgoć klawiaturą, którego wyświetlacz wskazuje czas ćwiczeń, liczbę ruchów wiosłami, tempo i spalone kalorie.

Wioślarz Body Sculpture ma 44 cm szerokości i 176 cm długości. Maksymalna waga osoby, która może na nim ćwiczyć, wynosi 110 kg.

Wioślarz Insportline PowerMaster

Wioślarz marki Insportline doskonale kształtuje mięśnie rąk
Wioślarz marki Insportline doskonale kształtuje mięśnie rąk© einsportline.pl

Ten model wioślarza przeznaczonego do użytku domowego nie kosztuje nawet 800 zł, a będzie doskonałym wyborem dla osób, które chcą rozbudować zarówno konkretne partie mięśni (np. ramiona i barki, plecy, brzuch), jak i poprawić ogólną kondycję organizmu. Przede wszystkim ten ergometr wioślarski posiada solidną, stalową konstrukcję, hydrauliczne amortyzatory z regulacją oporu, pedały z regulowanymi paskami oraz siodełko na kółkach. Jego komputer mierzy liczbę powtórzeń, czas, spalone kalorie.

Wioślarz Insportline PowerMaster ma 125 cm długości i 85 cm szerokości. Jego udźwig wynosi 120 kg.

Wioślarz ISE SY15001 GY

Wioślarz SY15001 GY firmy ISE został wyposażony w stabilne podpory stóp z regulowanymi paskami
Wioślarz SY15001 GY firmy ISE został wyposażony w stabilne podpory stóp z regulowanymi paskami© isefit.com

Następną propozycją wioślarza poniżej 800 zł jest model SY15001 GY firmy ISE. Został on wyposażony w stabilne podpory stóp z regulowanymi paskami, które zabezpieczają stawy skokowe przed urazami i przeciążeniem. Jego rama została zrobiona z wytrzymałej stali, którą pokryto lakierem odpornym na zarysowania. W dodatku ten model posiada wygodne, grube siodełko i nowoczesny ekran z technologią LED, który informuje m.in. o liczbie wykonanych powtórzeń, spalonych kaloriach i prędkości wiosłowania.

Długość wioślarza ISE SY15001 GY to 130 cm, a szerokość – 61 cm. Maksymalny udźwig sprzętu wynosi 120 kg.

Wioślarz Insportline Rio

Wioślarz marki Insportline posiada wygodne siedzisko
Wioślarz marki Insportline posiada wygodne siedzisko© einsportline.pl

Rio to kolejny model ergometru wioślarskiego do 800 zł marki Insportline przeznaczony do użytku domowego. Sprzęt posiada mocną, stalową konstrukcję, liniowy system oporu, a także kauczukowe siedzisko. Pedały wioślarza mają regulowane paski bezpieczeństwa. Ponadto producent wyposażył to akcesorium treningowe w niewielki wyświetlacz, który pokazuje m.in. aktualny, a także całkowity wynik użytkownika, spalone kalorie, czas.

Szaro-pomarańczowy wioślarz Insportline Rio ma 185 cm długości i 44 cm szerokości; jego udźwig wynosi 110 kg.

Wioślarz Christopeit Accord

Model Christopeit Accord po rozłożeniu ma 132 cm długości i 159 cm szerokości
Model Christopeit Accord po rozłożeniu ma 132 cm długości i 159 cm szerokości© christopeitsport.com

Ostatnią propozycją z tego zestawienia jest model Christopeit Accord, czyli bardzo praktyczny wioślarz do 800 zł. Dużym plusem tego sprzętu do domowego treningu jest możliwość ustawienia wysokości, na jakiej mają znajdować ramiona wioślarskie – do wyboru są 3 poziomy. Co więcej wioślarz Christopeit Accord posiada komfortowe, profilowanie siedzenie i duży wyświetlacz LCD, z którego użytkownik dowie się o liczbie spalonych kalorii i innych statystykach dotyczących treningu.

Model Christopeit Accord po rozłożeniu ma 132 cm długości i 159 cm szerokości. Z tego wioślarza mogą korzystać osoby, które ważą nie więcej niż 120 kg.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)