Zegamax proponuje Jednorożca!

Marzyłeś kiedyś o jednorożcu? Na dodatek masz dosyć swojej nudnej obudowy do komputera? Firma Zegamax (Sigma) wprowadziła na rynek nową obudowę o nazwie Unicorn (Jednorożec).

Zegamax proponuje Jednorożca!
Damian

02.08.2008 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzyłeś kiedyś o jednorożcu? Na dodatek masz dosyć swojej nudnej obudowy do komputera? Firma Zegamax (Sigma) wprowadziła na rynek nową obudowę o nazwie Unicorn (Jednorożec).

Obraz

Po pierwsze obudowa wyposażona została w dwa dodatkowe wentylatory. Jeden w okolicach procesora jest podświetlany na czerwono. Drugi, to dodatkowe chłodzenie dla układu graficznego. Jednorożec obsługuje wszystkie płyty głównie w standardzie ATX oraz microATX. Ich montaż ułatwia uchylna tacka.

W środku znalazło się miejsce na montaż czterech zewnętrznych napędów 5.25", dwóch zewnętrznych 3.5" oraz pięciu wewnętrznych 3.5". Na uwagę zasługuje sposób montowania wszystkich podzespołów. Wszystko odbywa się bez ingerencji narzędzi typu śrubokręt. Dyski twarde umieszcza się dzięki poprzecznej, ruchomej klatce i przytwierdza za pomocą plastikowych klamr.

Cena Jednorożca to 329 zł. Obudowa objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: Madtech

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.