Zestaw słuchawkowy Bluetrek Sense z dotykowym przyciskiem

Firma Bluetrek przedstawiła nowy produkt pod nazwą Sense. Zestaw słuchawkowy Bluetooth będzie wyróżniał się spośród tego typu urządzeń przede wszystkim dotykowym przyciskiem odbierania i kończenia rozmowy.

Karolina Lis

20.11.2007 15:22

Firma Bluetrek przedstawiła nowy produkt pod nazwą Sense. Zestaw słuchawkowy Bluetooth będzie wyróżniał się spośród tego typu urządzeń przede wszystkim dotykowym przyciskiem odbierania i kończenia rozmowy.

Słuchawka Sense waży zaledwie 8 gramów i świetnie nadaje się na dodatkowy gadżet. Dzięki stylowej obudowie, przypominającej powierzchnię fortepianu, idealnie dopasuje się nie tylko do garnituru.

Bluetrek Sense będzie dostępny w cenie 49,99 dolarów już w pierwszym kwartale 2008 roku.

Specyfikacja zestawu:

  • do 4 godzin rozmowy,
  • do 5 dni czuwania,
  • waga 8 gramów,
  • wymiary: 49,6 mm x 14,5 mm x 23 mm,
  • zasięg: do 10 metrów,
  • dwukolorowa dioda LED (status naładowania, końca ładowania, niskiego poziomu baterii oraz czuwania i komunikacji)
  • dwa rozmiary metalowych przedłużaczy do słuchawki i cztery rozmiary gumek na słuchawkę,
  • dopasowane rozmiarem, aby nie przeszkadzać osobom noszącym okulary,
  • luksusowe wykończenie ze szklanego materiału przypominającego lustro fortepianu,
  • standard Bluetooth: V1.2.
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.