Zestawy audio do 700 zł

Zestawy audio do 700 zł

Zestawy audio do 700 zł mogą cechować się niewielkimi rozmiarami i sporą mocą RMS głośników
Zestawy audio do 700 zł mogą cechować się niewielkimi rozmiarami i sporą mocą RMS głośników
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/lakkot
Tomasz Karkuć
25.07.2017 07:36, aktualizacja: 09.03.2022 11:02

Zestawy audio poniżej 700 zł to w większości mikrowieże, które nie zajmą w naszym domu wiele miejsca. Te niepozorne urządzenia mogą być jednak wyposażone w technologię Bluetooth i dość mocne głośniki.

Zestaw audio Pioneer X-HM16

Ze względu na niewielkie rozmiary i sporo funkcji, model Pioneer X-HM16 jest typową mikrowieżą
Ze względu na niewielkie rozmiary i sporo funkcji, model Pioneer X-HM16 jest typową mikrowieżą© pioneeraudiovisual.eu

Pioneer X-HM16 jest zestawem stereo do 700 zł z dużą pamięcią stacji. Sprzęt od firmy Pioneer może bowiem „zapamiętać” nawet 30 radiostacji, co ułatwi nawigację po naszych ulubionych rozgłośniach. Ze względu na niewielkie rozmiary i sporo funkcji skupionych w urządzeniu głównym, model Pioneer X-HM16 zalicza się do mikrowież.

Mimo że ten zestaw audio nie obsługuje technologii Bluetooth, możemy połączyć go z zewnętrznymi urządzeniami ze względu na port USB, z którego da się np. odtwarzać pliki MP3. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej mikrowieży jest tryb Dialogue, po włączeniu którego wyostrza się dźwięk rozmów radiowych.

Zestaw audio Panasonic SC-HC49EGK

Panasonic SC-HC49EGK to zestaw audio z niewielkim urządzeniem głównym
Panasonic SC-HC49EGK to zestaw audio z niewielkim urządzeniem głównym© mycenter.pl

Panasonic SC-HC49EGK to wyjątkowo płytki zestaw audio do 700 zł – głębokość urządzenia głównego wynosi zaledwie 9,2 cm. Znalezienie miejsca w domu dla tej mikrowieży nie powinno być zatem problemem; uważać musimy jedynie na szerokość, która wynosi 50 cm - sporo, jak na zestaw audio tego typu.

Ponadto urządzenie główne w modelu Panasonic SC-HC49EGK jest wyjątkowo lekkie – jego waga to ledwie 2,5 kg. Ponadto firma Panasonic zamontowała w tej mikrowieży podwójny radiator pasywny, który ma za zadanie poprawić brzmienie niższych tonów.

Zestaw audio Philips MCM3350/12

Mikrowieża Philips posiada jednopłytowy odtwarzacz, który obsługuje nośniki CD, CD-R, CD-RW, i MP3-CD
Mikrowieża Philips posiada jednopłytowy odtwarzacz, który obsługuje nośniki CD, CD-R, CD-RW, i MP3-CD© philips.com

Model Philips MCM3350/12 to zestaw audio do 700 zł z mocnymi głośnikami. Łączna moc znamionowa RMS kolumn w tym zestawie stereo wynosi aż 130 W, najwięcej w całym zestawieniu. Tak wysoki wskaźnik oznacza, że kolumny w zestawie marki Philips są w stanie działać stosunkowo długo nawet przy ustawieniu znacznej głośności. Dodatkowo funkcja Bass Reflex pozwala na podbicie basów – powinno być to szczególnie atrakcyjne dla młodych osób, które lubią głośno słuchać muzyki.

Mikrowieża posiada jednopłytowy odtwarzacz, który obsługuje nośniki CD, CD-R, CD-RW, i MP3-CD.

Zestaw audio Sony CMT-SBT40D

Mocną stroną mikrowieży Sony CMT-SBT40D jest łączność bezprzewodowa
Mocną stroną mikrowieży Sony CMT-SBT40D jest łączność bezprzewodowa© sony.pl

Urządzenie Sony CMT-SBT40D to jeden z najlepszych zestawów audio do 700 zł. Główną zaletą tego zestawu są jego wymiary – najmniejsze w tym zestawieniu. Model marki Sony bez problemu ustawimy więc nawet w ciasnym miejscu. Urządzenie obsługuje nie tylko pliki w popularnym formacie MP3, ale także WMA. W dodatku odczytuje ono nie tylko płyty CD, ale także DVD, w tym DVD±RW oraz DVD±R. Mocną stroną mikrowieży Sony CMT-SBT40D jest także łączność bezprzewodowa, która bazuje nie tylko na technologii Bluetooth, ale także mniej popularnej NFC.

Zestaw audio Sony CMT-X3CDB

Model Sony CMT-X3CDB posiada dwa zintegrowane głośniki
Model Sony CMT-X3CDB posiada dwa zintegrowane głośniki© sony.pl

Kolejnym produktem firmy Sony, który znalazł się w tym zestawieniu, jest model CMT-X3CDB. Jest to mikrowieża z kompletnie innej bajki niż urządzenie Sony CMT-SBT40D, o czym świadczy nawet wygląd. Model Sony CMT-X3CDB można by określić jako urządzenie 3w1, gdyż posiada ono dwa zintegrowane głośniki. Innymi słowy, kolumny w tym sprzęcie są połączone z urządzeniem głównym w jedno nieduże „pudełko”, nie wymagają w związku z tym osobnego rozstawienia na stoliku, podłodze czy szafce.

Waga mikrowieży wynosi zaledwie 2,3 kg i pozwala na częste przenoszenie tego urządzenia. Z mikrowieżą Sony CMT-X3CDB możemy się łączyć przez Bluetooth, a dzięki portom USB – także za pomocą kabla.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)