Złodziej idiota, czyli z czym nie napadać na sklepy

Najlepiej nie napadać wcale. Pewien mieszkaniec Florydy zdecydował się jednak na ten krok. Zgadnijcie, czego użył, żeby zastraszyć sprzedawców.

Złodziej idiota, czyli z czym nie napadać na sklepy
Marek Maruszczak

20.04.2011 22:00

Najlepiej nie napadać wcale. Pewien mieszkaniec Florydy zdecydował się jednak na ten krok. Zgadnijcie, czego użył, żeby zastraszyć sprzedawców.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/04/napadzps3.jpg)

Cameron Pittman posłużył się bezprzewodowym kontrolerem do konsoli PlayStation. Zdjęcie jest tylko przykładowe, więc nie możemy mieć pewności, czy wspomniany w policyjnym raporcie kontroler to akurat bezprzewodowy pad.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/04/pilotps3.jpg)

Możliwości jest kilka. Poza padem Pittman mógł posłużyć się pilotem, kontrolerem Move lub w najmniej idiotycznym przypadku nakładką na Move’a przypominającą prawdziwą broń.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/04/movegun.jpg)

Według raportu policji kontroler był schowany w kieszeni. W ten sposób rabuś chciał przekonać sprzedawców w sklepie Sun Ford, że grozi im prawdziwym pistoletem. Jak myślicie, jakiego konkretnie kontrolera użył Pittman podczas napadu?

Źródło: TechEBlogbaynews9

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.