Zobacz, jak szpiegować w sypialni

Budzik - to znienawidzone przez miliony osób na świecie urządzenie właśnie zyskało dodatkową funkcjonalność. Poza wyrywaniem nas z objęć Morfeusza teraz możemy także za jego pomocą szpiegować pozostałych domowników.

spy alarm clock motion
spy alarm clock motion
Jakub Tabaczewski

Budzik - to znienawidzone przez miliony osób na świecie urządzenie właśnie zyskało dodatkową funkcjonalność. Poza wyrywaniem nas z objęć Morfeusza teraz możemy także za jego pomocą szpiegować pozostałych domowników.

Jest to możliwe dzięki nowej zabawce, która w ciągu najbliższych dni będzie dostępna w internetowym sklepie Chinavasion. Stylowy drewniany budzik, poza oczywistymi funkcjami zegarka i alarmu, wyposażony będzie w kamerę rejestrującą obraz w jakości HD. Obsługa urządzenia sprowadza się do wciśnięcia kilku przycisków. Urządzenie pozwoli nam zarówno wykonywać zdjęcia, jak i nagrywać wideo.

Szpiegowski budzik umożliwia rejestrowanie obrazu z szybkością 30 klatek na sekundę. Materiał zapisywany jest w popularnym formacie .avi. Zainstalowana wewnątrz budzika kamera rejestruje filmy w rozdzielczości 1281 x 960 pikseli, natomiast zdjęcia wykonywane są w formacie 1600 x 1200 pikseli.

To nie wszystko! Wbudowany mikrofon sprawia, ze nasze wideo będzie udźwiękowione w częstotliwości 192kb/s. Dane zapisywane są na 4 GB karcie TF microSD, która dołączona będzie do zestawu.

spy alarm clock motion
spy alarm clock motion

Na koniec najlepsze. Czym byłaby kamera szpiegowska bez detektora ruchu? Producent pomyślał również o tym, więc jeśli zechcemy, to nasz szpiegowski budzik będzie aktywował się tylko wtedy, gdy wykryje w pokoju poruszające się obiekty.

Nie ma co ukrywać, że opisywany gadżet znajdzie zastosowanie głównie u osób, które chcą sprawdzić, co dzieje się u nich w domu (a konkretniej w sypialni), kiedy wyjdą do pracy. Jednak powiedzcie sami: czy nie chcielibyście mieć takiego sprzętu na swojej nocnej szafce?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (9)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.