Nieskończona Opowieść z Michałem Witkowskim. Pisz opowiadanie ze znanym autorem i wygraj smartfony HTC

Gadżetomania i HTC zapraszają do kolejnej, piątej już edycji Nieskończonej Opowieści. Znów będziecie mogli współtworzyć opowiadanie i zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Michał Witkowski autorem Nieskończonej Opowieści

Tym razem do interaktywnej zabawy literackiej zaprasza Michał Witkowski – uznany polski pisarz, trzykrotnie nominowany do Paszportu „Polityki” (w 2007 był laureatem tej nagrody) i trzykrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike. Możecie go znać choćby dzięki powieści „Lubiewo” czy najnowszej – „Zbrodniarz i dziewczyna”.

Startujemy już 9 października na stronie nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl. Zasady są jasne: Michał Witkowski publikuje fragment opowiadania i prosi Was o dopisanie ciągu dalszego.

Zamieszczacie swoje propozycje w komentarzach, pisarz wybiera najlepszą pracę i wykorzystuje tekst w opowiadaniu, dopisuje ciąg dalszy i ponownie prosi Was o pomoc.

Wszyscy autorzy, których prace zostaną wykorzystane, dostają nagrody: smartfony HTC. A konkretnie:

2 smartfony HTC Desire 610

Duży wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i podwójne przednie głośniki zapewniają zwiększoną wydajność odtwarzania. Kanały treści w czasie rzeczywistym dostarczają najnowsze wiadomości, a wbudowana funkcja kamery pozwala błyskawicznie tworzyć własne zdjęcia i wideo z wyróżnionych elementów przedstawiających najciekawsze wspomnienia. Niesamowita szybkość przesyłu danych w technologii 4G, moc czterordzeniowego procesora i elegancki design.

1 smartfon HTC Desire 816

Marzenie każdego fotoamatora. Dzięki głównemu aparatowi o rozdzielczości 13 megapikseli i przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 megapikseli możesz z każdej strony robić wysokiej jakości zdjęcia. Wbudowane narzędzia do edytowania i udostępniania zdjęć pozwalają rejestrować ruchome obrazy HD i łączyć je w widoki z wielu stron. Wyjątkowy design, ogromny wyświetlacz HD o przekątnej 5,5 cala, podwójne przednie głośniki stereo, spersonalizowane kanały informacyjne aktualizowane w czasie rzeczywistym, czterordzeniowy procesor — wszystko to składa się na rewelacyjnego smartfona.

Przypominamy: start już 9 października na stronie nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl.

W poprzednich edycjach pisaliście opowiadania razem z Jackiem Piekarą, Jackiem Dukajem, Gają Grzegorzewską i Zygmuntem Miłoszewskim. Ich opowiadania znajdziecie na stronie konkursu.

Partnerem akcji jest:

Zobacz również: Gadżetovlog - zrzędzenia zrzędy o kinie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Gadżet tygodnia [4] – znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? @Tadeuszsznuk - najciekawsze polskie konto twitterowe! Twitter też potrafi rozbawić Darmowy album na iTunes? Da się oryginalniej - Wu-Tang Clan wyda płytę na bezprzewodowym głośniku! Wybieramy gadżet tygodnia [4]. Który podobał się Wam najbardziej? Niepublikowany fragment powieści Artura Szyndlera - "Kryształy Czasu: Saga o Katanie" Gdy dają… bierz? Wręcz przeciwnie - dzisiaj “darmowy prezent” nie równa się “dobry prezent” Polskie wątki w grach. Skoro inni mogą, to dlaczego my nie możemy? Edycja “Game of the Year” - marketingowa ściema czy dobry powód, żeby kupić grę? Potrzebujemy growych nagród? Zaginięcie Ethana Cartera ma promować Polskę? Łatwo być patriotą za cudze pieniądze Jony Ive płakał, jak oglądał. Oto sposób na wystający obiektyw iPhone’a 6 Oszuści od luksusowych marek dalej naciągają. Na maila z informacją o upadłości Orki, gady i latające wyspy. O nowej książce i polskim RPG opowiada Artur Szyndler "Saga o Katanie" – polska gra RPG Kryształy Czasu wraca jako 26-tomowa powieść Miodowe Lata - serial, który wciąż chcemy oglądać! Tylko czemu nie możemy legalnie? Ciekawy eksperyment: lider Radiohead sprzedaje swój album w sieci BitTorrent “Zaginięcie Ethana Cartera” mogłoby rozgrywać się na Dolnym Śląsku. Szkoda tylko, że twórcy zamienili Polskę na Stany Dron szpieguje plac budowy nowej siedziby Apple’a. Jest gigantyczna! Gadżet tygodnia [3] – znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Kolejna firma obiecuje nam fotorealizm w grach. Tylko czy jeszcze o tym marzymy? Onlive - Granie w chmurze “Podatek od piractwa” wzrośnie. Artyści, gdzie jesteście, gdy to nas okradają?! SA Wardęga znowu bawi się cudzym kosztem. YouTuberzy, nie wolno wam wszystkiego!