Inteligentny system prysznicowy od Pumy

Firma Puma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów stawiających na nowoczesność oraz innowacyjność i wprowadzić do gamy akcesoriów łazienkowych inteligentny system prysznicowy. Zadowoli on nawet najbardziej wybrednych konsumentów, bo naprawdę jest się czym pochwalić.

0sk4r

07.09.2009 | aktual.: 14.03.2022 11:15

Firma Puma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów stawiających na nowoczesność oraz innowacyjność i wprowadzić do gamy akcesoriów łazienkowych inteligentny system prysznicowy. Zadowoli on nawet najbardziej wybrednych konsumentów, bo naprawdę jest się czym pochwalić.

Projekt przygotowany dla Pumy przez Hideki Kawatę zachwyca swym zawansowaniem zarówno na poziomie technologicznym jak i estetycznym. Połączenie zaawansowanej technologii z wykorzystaniem surowców wtórnych poddanych recyklingowi, zaowocowało zwiększeniem trwałości produktu. Jest to również swego rodzaju promocja, zachęta do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Znajdziemy tu kontrolę natrysku oraz kontrolę ciśnienia wypływającej wody. Dzięki obrotowym połączeniom węża prysznicowego, zyskał on na swej giętkości. Ergonomiczny uchwyt prysznica ułatwia jego utrzymanie, lepiej dostosowuje się do kształtu naszej dłoni. Ciekawym elementem jest tu regulator temperatury wody, który pozwala zaprogramować pożądaną temperaturę natrysku oraz obserwować zużycie wody w trakcie kąpieli.

Warto dodać, że w linii "Smart Shower System" znajduje się również kran wyposażony, podobnie jak prysznic, w regulator temperatury oraz zużycia wody. Włącza i wyłącza się automatycznie dzięki wbudowanym czujnikom reagującym na obecność przedmiotu pod kranem lub jego brak.

Nie ukrywam, że taki gadżet byłby prawdziwą gratką w łazience każdego mężczyzny uwielbiającego sport. Trzeba ponadto przyznać, że dzięki technologicznym rozwiązaniom Pumy będziemy mogli świadomie kontrolować zużycie wody w naszej łazience.

Źródło: thedesignblog

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.