Depilatory do 300 zł

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele depilatorów, które usuwają włoski za pomocą różnych narzędzi, np. pęset, głowic z dyskami ceramicznymi czy nawet lasera. Oto kilka propozycji depilatorów za mniej niż 300 zł.

Współczesne depilatory elektryczne do 300 zł są bardzo funkcjonalne

Współczesne depilatory elektryczne do 300 zł są bardzo funkcjonalne (iStock/kolesnikovserg)

Depilator Braun 5–511 W&D

Depilator marki Braun świetnie spisuje się i na sucho, i na mokro

Pierwszą propozycją jest depilator marki Braun w biało-błękitnym kolorze, z 2-stopniową regulacją prędkości, ruchomą głowicą z 28 parami podwójnych pęset oraz akumulatorowym zasilaniem. Obudowa tego depilatora jest ergonomiczna i wodoodporna, toteż można go stosować zarówno na sucho, jak i na mokro np. pod prysznicem, i płukać pod bieżącą wodą.

Ten model depilatora do 300 zł posiada dodatkowo nasadkę masującą oraz oświetlenie depilowanych miejsc. Może pracować 40 min na akumulatorze bez ładowania.

Depilator Philips BRE630/00

Depilator marki Philips bez problemu można używać pod prysznicem

Kolejną propozycją depilatora do 300 zł jest model marki Philips, którego głowica zawiera 17 dysków ceramicznych. To urządzenie również jest wodoodporne, dlatego można go stosować pod prysznicem. Działa także na akumulator i może pracować bez ładowania 40 min.

To urządzenie posiada dodatkowo oświetlenie depilowanych miejsc, centralnie położony włącznik i rolki masujące. W zestawie znajdziemy również nasadkę do depilacji miejsc wrażliwych, głowicę golącą, nasadkę do przycinania, nasadkę do depilacji twarzy.

Depilator Braun SE5329

Depilator marki Braun dosięgnie każdego włoska

Następną propozycją depilatora do 300 zł jest biało-różowy model marki Braun z ruchomą głowicą zawierającą 40 pęset, 2-stopniową regulacją prędkości oraz technologią Close-Grip, która umożliwia depilację bardzo krótkich włosków. Ten model posiada również oświetlenie miejsca depilacji oraz wodoodporną obudowę.

Ten depilator marki Braun jest zasilany sieciowo, w zestawie znajduje się nasadka do depilacji miejsc wrażliwych, szczoteczka do czyszczenia twarzy oraz rękawica chłodząca.

Depilator Philips BRE620/00

Depilator marki Philips jest wygodny w użyciu nawet pod wodą

Ten model depilatora o podłużnym kształcie i delikatnych kolorach jest bardzo podobny do wyżej wymienionego modelu marki Philips: zawiera 17 dysków ceramicznych, 2-stopniową regulację prędkości, wodoodporną obudowę oraz akumulator, który może pracować bez ładowania 40 min. W zestawie znajduje się natomiast dodatkowa nasadka do przycinania, głowica goląca oraz nasadka masująca.

Podobnie jak wyżej wymienione urządzenia, ten depilator do 300 zł posiada oświetlenie depilowanych miejsc oraz centralnie umieszczony włącznik.

Depilator Beurer HL 40

Depilator Beurer, w odróżnieniu od wyżej wymienionych, depiluje za pomocą wkładów z woskiem

Ostatnią propozycją jest depilator woskowy marki Beurer, który zapewnia gładką skórę przez długi czas. Posiada 2 osobne miejsca na wkłady z woskiem: jedno w aplikatorze, drugie w stacji bazowej. Ten depilator do 300 zł ma również podgrzewacz znajdujący się w stacji bazowej, kontrolkę gotowości do pracy oraz wskaźnik napełnienia. Ten model zasilany jest sieciowo, ale istnieje możliwość stosowania aplikatora bez kabla.

W zestawie znajdziemy 2 wkłady na wosk pszczeli oraz 50 pasków flizelinowych do depilacji.

  Braun 5–511 W&D Philips BRE630/00 Braun SE5329 Philips BRE620/00 Beurer HL 40
Głowica Pęsety Dyski Pęsety Dyski Wosk
Stopnie regulacji prędkości 2 2 2 2 -
Wodoodporny Tak Tak Tak Tak (nie podano)
Zasilanie Akumulatorowe Akumulatorowe Sieciowe Akumulatorowe Sieciowe
Dodatkowe wyposażenie Nasadka do kontaktu ze skórą Nasadka do depilacji miejsc wrażliwych, głowica goląca, nasadka do przycinania, nasadka masująca, nasadka do depilacji twarzy Szczoteczka do czyszczenia, nasadka do depilacji miejsc wrażliwych,  szczoteczka do czyszczenia twarzy, rękawica chłodząca Szczoteczka do czyszczenia, głowica goląca, nasadka do przycinania, nasadka masująca

2 wkłady na wosk pszczeli (50 ml),

50 pasków flizelinowych do depilacji

Zobacz także: Depilatory do 200 zł

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

Zewnętrzne karty dźwiękowe - propozycje Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł Depilatory do 200 zł. Niedrogie i pomysłowe Dyson AM10: nowoczesny nawilżacz powietrza na wszystkie pory roku Samsung QLED QE75Q8CAM Curved: flagowy telewizor serii QLED Q8C Tracer GAMEZONE Radiant: mechaniczna klawiatura za mniej niż 200 zł BenQ EW2770QZ: 27-calowy monitor z nowatorską technologią BI+ Fractal Design Focus G i Focus G mini: nowa seria budżetowych obudów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Cooler Master Cosmos II 25th Anniversary Edition: odświeżony klasyk na jubileusz marki TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura ASUS ROG Strix GL502: odświeżone laptopy dla graczy z Intelem Kaby Lake Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake Transcend MTS810: budżetowy dysk SSD z pamięciami 3D NAND TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta Lenovo Legion Y920: wydajny laptop z GeForce'em GTX 1070 Lighthouse: domowa kamera z zaawansowanym rozpoznawaniem obiektów w 3D Korzystny cashback: do 840 zł zwrotu przy zakupie procesora Intela i płyty głównej Asusa Corsair Dominator Platinum Special Edition Torque DDR4: ekstremalna pamięć RAM Mio Slice: tracker aktywności wykorzystujący algorytm PAI 10 gadżetów rowerowych, które naprawdę mogą się przydać iRiver LS150: studyjna jakość audio i wsparcie łączności bezprzewodowej Asustor AS6302T: wydajny i bezpieczny NAS do domu lub niewielkiej firmy