Przed nami Cyber Monday i niesamowita promocja. Telewizory Philipsa tańsze prawie o połowę

Jeśli planujesz w najbliższym czasie kupić telewizor, nie zwlekaj – tylko w ciągu najbliższych dni w ofercie Amazonu markowy sprzęt jest oferowany w naprawdę doskonałej cenie. Niektóre modele są tańsze prawie o połowę!

Czym różnią się od siebie telewizory znanych marek? Gdy średnia i wyższa półka oferuje co najmniej przyzwoitą jakość obrazu i dźwięku, warto spojrzeć na dodatkowe funkcje. Telewizor Philipsa oferuje coś, czego nie znajdziemy u konkurencji – Ambilight.

Dzięki tej technologii nasz pokój zmieni się w prawdziwą salę kinową. Oglądając film czy transmisję sportową będziemy mieli wrażenie, że obraz dosłownie wychodzi z ekranu, a my znajdujemy się w samym centrum akcji. Jak to możliwe?

Wszystko za sprawą Ambilighta. To umieszczone z tyły ekranu paski z wielokolorowymi LED-ami. Dzięki nim telewizor oświetla ścianę kolorami, jakie widzimy przy krawędzi ekranu. Efekt jest olśniewający – granica pomiędzy ekranem a naszym pokojem wydaje się zanikać, a obraz przekracza ramy ekranu. Nasz telewizor wydaje się przy tym znacznie większy.

Na dodatek może współpracować z oferowanym przez Philipsa oświetleniem. Akcja dzieje się w lesie? Nasz pokój może wypełnić zielona poświata. Na ekranie widzimy morze? Otoczy nas błękit.

Gdy dodamy do tego funkcje Smart TV, ekran o rozdzielczości 4K i imponujący zestaw złącz i interfejsów, otrzymamy telewizor bliski ideału. Co więcej, z okazji Cyber Monday możemy go kupić w wyjątkowej, niższej o 45 procent cenie.

Tak, z okazji konsumenckiego święta Amazon obniżył ceny wybranego sprzętu prawie o połowę! Dzięki temu zamiast 1899 zapłacimy przez najbliższe dni jedyne 999 euro (+VAT). To nie lada gratka dla łowców promocji i osób, które chciałyby kupić świetny telewizor w naprawdę dobrej cenie.

Jeśli nie zależy nam na funkcji Ambilight i możliwościach, jakie daje Smart TV, w ofercie Amazonu znajdziemy inną, doskonałą propozycję. Jest nią budżetowy, 24-calowy telewizor Full HD, oferowany za jedyne 199 euro (+VAT). Warto pospieszyć się z zakupami, bo taka promocja może się nie powtórzyć!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Promocje:

7 zdziwień, czyli czym zaskoczył mnie myPhone Hammer Axe M LTE z Biedronki? Przecena z 1499 na 999 złotych! Wystarczy podać kod rabatowy Kiano SlimNote 14,2: tani laptop trafił do Biedronki. I kosztuje jeszcze mniej Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy Nowa elektronika w ofercie Lidla. Bezprzewodowe słuchawki Pioneer w dobrej cenie Biedronka: laptop za 600 zł, który wygląda jak MacBook Air Nowe produkty w Biedronce. Smartfony, winyle i keyboardy