Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera

Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera
Jarosław Balcerzak

18.04.2017 07:34, aktual.: 10.03.2022 08:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do wiosennej ofensywy cenowej przyłączył się również Acer. Klienci zakupujący jeden z promocyjnych laptopów, monitorów lub projektorów otrzymają od producenta zwrot kwoty nawet 200 zł. Jak skorzystać z cashbacku?

41 produktów w 10 sklepach

Acer aktywnie zabiega o uwagę klientów, kwiecień obejmując akcją cashbacku. Do końca miesiąca aż 41 produktów marki uprawnia więc klientów do otrzymania zwrotu kosztów w wysokości do 200 zł. Promocja dotyczy wybranych modeli laptopów, monitorów i projektorów, zarejestrowanych na stronie Acera najpóźniej 10 dni od daty zakupu.

Cashback obejmuje produkty zakupione w jednym z 10 partnerskich sklepów: Electro.pl, Emag, RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Neo24, Neonet, Redcoon.pl lub X-Kom. Fakt nabycia promocyjnego produktu należy zgłosić na stronie Acera wraz jego datą, numerem seryjnym, kopią dokumentu zakupu oraz zdjęciem kodu kreskowego.

Acer Aspire R7
Acer Aspire R7

Zwrot wprost na konto bankowe

W promocji biorą udział laptopy Acer Aspire V13, Aspire R13, Switch Alpha 12, monitory G246 i H2, a także projektory X135, X137 oraz H6. Pełna lista 41 modeli jest dostępna pod tym adresem, a kwota zwrotu dla każdego z urządzeń wynosi od 50 do nawet 200 zł. Najwyżej premiowane są 22 modele laptopów z serii Aspire oraz Switch.

Po dokonaniu zakupu i niezbędnych formalności na stronie Acera należy uzbroić się w cierpliwość – odpowiednia kwota zostanie przelana na wskazane przez klienta konto w ciągu 6-8 tygodni od daty przesłania wypełnionego formularza. Wniosek o zwrot w okresie trwania promocji można złożyć wyłącznie raz i może on dotyczyć wyłącznie jednego urządzenia.

Acer Aspire V13
Acer Aspire V13

Komfort wyboru produktu oraz sklepu

Inicjatywa Acera jest jedną z ciekawszych akcji marketingowych w ostatnim czasie – nie tylko ze względu na wysoką kwotę rabatu, ale i dużą swobodę klienta w zakresie wyboru miejsca zakupu. Wśród ofert 10 sklepów można więc wybrać najkorzystniejszą i dopiero od niej odjąć kwotę cashbacku. Trudno więc nie aprobować takich sposobów na promocję marki.

Świetnie prezentuje się również ilość produktów biorących w niej udział. 31 laptopów, 6 monitorów i 4 projektory zapewniają całkiem spory wybór i bez wątpienia spełnią oczekiwania wielu odbiorców. Muszą się oni jednak spieszyć, gdyż promocja ma potrwać do wyczerpania zapasów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)