Asus Dual Panel Koncept na targach CeBIT

Na targach CeBIT firma Asus przedstawiła koncept laptopa z dwoma ekranami, działającego na podobnej zasadzie jak opisywany już w naszym serwisie V12.

asus-dual-panel
asus-dual-panel
Arkadiusz Gabrysiak

03.03.2009 | aktual.: 15.03.2022 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na targach CeBIT firma Asus przedstawiła koncept laptopa z dwoma ekranami, działającego na podobnej zasadzie jak opisywany już w naszym serwisie V12.

Jak widać na zdjęciu koncept ten prezentuje się bardzo okazale. Posiada dwa ekrany dotykowe z technologią multitouch, które można odpowiednio konfigurować. Z jednego można zrobić przykładowo klawiaturę z touchpadem, aby ułatwić pisanie i nawigowanie gdy używamy gadżetu jako tradycyjnego netbooka.

Całe urządzenie może natomiast służyć jako czytnik e-booków, który w pozycji widocznej na zdjęciu, daje namiastkę odczucia, że czytamy tradycyjną książkę.

Jak na razie jest to tylko koncept i nie ma żadnych informacji czy Asus zamierza go kiedykolwiek wprowadzić w życie. Miejmy nadzieję, że tak, gdyż urządzenie wygląda na bardzo ciekawy gadżet.

Źródło: Electricpig

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
poradnikinewsrtv
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.