Bang & Olufsen. Przenośny głośnik za 7 tys. złotych

Strona głównaBang & Olufsen. Przenośny głośnik za 7 tys. złotych
04.02.2021 13:24
Bang & Olufsen. Przenośny głośnik za 7 tys. złotych
Bolesław Breczko
Bolesław Breczko

Firma Bang & Olufsen, która słynie z drogich gadżetów audio wypuściła na rynek przenośny głośnik wi-fi kosztujący 7 tysiąca złotych.

Nie od dziś wiadomo, że sprzęt muzyczny dla audiofilów potrafi kosztować małą fortunę. Właśnie dla takich miłośników dźwięków przygotowany jest przenośny głośnik Bang & Olufsen Beosound Level.

Kosztujący siedem tysięcy złotych (w wersji kolorystycznej jasnego dębu) głośnik wyposażony jest w moduł wi-fi oraz baterię zapewniającą 16 godzin odtwarzania muzyki.

Przenośne głośniki stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Głośniki takich jak JBL, Sony czy Ultimate Ears są bardzo chętnie kupowane, także w Polsce. Często można je usłyszeć muzykę z nich płynącą nie tylko w domach, ale też na spacerach, piknikach, w parkach i na plaży.

TCL RAY-DANZ - soundbar z Dolby Atmos na każdą kieszeń (test)
TCL RAY-DANZ - soundbar z Dolby Atmos na każdą kieszeń (test)

Bang & Olufsen z głośnikiem Beosound Level nie będzie jednak konkurencją dla wspomnianych. Nie tylko ze względu na cenę. Głośnik Beosound Level nie jest bowiem wyposażony w moduł bluetooth, a jedynie wifi-. Oznacza to, że jest przeznaczony głównie do domu, w którym może połączyć się z routerem.

Tak też głośnik jest reklamowany przez producenta, który mówi, że świetnie dopasuje się on do każdego pomieszczenia w domu. Odpowiadać ma za to pięć przetworników dźwięku o częstotliwości od 39 do 23000 Hz.

Apple AirPods Max wyglądają bardzo ładnie, ale kosztują jak na Apple przystało
Apple AirPods Max wyglądają bardzo ładnie, ale kosztują jak na Apple przystało

Głośnik ma oferować różne doznania dźwiękowe w zależności od jego ustawienia: położony poziomo na plecach ma zapewniać głębokie basy, postawiony pionowo zaoferuje czysty dźwięk, a powieszony na ścianie ma wypełnić pomieszczenie dźwiękiem przestrzennym.

Głośnik można powiesić na specjalnej stacji ładującej. Jej koszt, to dodatkowe 450 zł.

Udostępnij:
Komentarze (4)