Bieżnie do 1000 zł

Bieżnie do 1000 zł

Na bieżni można ćwiczyć o każdej porze roku
Na bieżni można ćwiczyć o każdej porze roku
Źródło zdjęć: © pixabay.com
Sylwia Ścibak
24.07.2017 07:37, aktualizacja: 09.03.2022 11:03

Wcale nie musimy iść na siłownię, żeby ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie treningowym, gdyż obecnie możemy go po prostu kupić i używać w domu. Oto propozycje bieżni elektrycznych za mniej niż 1000 zł.

Bieżnia Fitkraft MT-PRO

Bieżnia elektryczna Fitkraft może rozpędzić się do 16 km/h
Bieżnia elektryczna Fitkraft może rozpędzić się do 16 km/h© fitkraft.pl

Ten model bieżni elektrycznej do 1000 zł dedykowany jest do użytku domowego. Jego konstrukcja pozwala na złożenie i przechowywanie w wąskich miejscach, np. w wysokiej szafie czy w garderobie. Pas porusza się z maksymalną prędkością 16 km/h, istnieje możliwość 3-stopniowej regulacji jego wysokości.

W uchwytach znajdują się sensory pulsu, a wbudowany wyświetlacz LCD informuje nas o czasie, odległości, prędkości, ilości spalonych kalorii oraz o tętnie.

Bieżnia Hertz Home Biała

Bieżnię marki Hertz można bez problemu złożyć i umieścić w szafie
Bieżnię marki Hertz można bez problemu złożyć i umieścić w szafie© hertzfitness.pl

Ten model bieżni do 1000 zł o stalowej, solidnej konstrukcji posiada silnik o mocy 2 KM, który potrafi rozpędzić pas do 12 km/h. Bieżnia Hertz posiada 12 programów treningowych, wielopunktowy system amortyzacji, możliwość automatycznej regulacji kąta nachylenia do 15 proc. oraz sensory pulsu. Dodatkowo to urządzenie posiada wejście na przenośny odtwarzacz muzyczny.

Bieżnia Insportline Sprynkl

Bieżnia Insportline Sprynkl jest bieżnią bezsilnikową
Bieżnia Insportline Sprynkl jest bieżnią bezsilnikową© mall.pl

Kolejną propozycją jest bezsilnikowa bieżnia Insportline Sprynkl o solidnej konstrukcji, zawierająca 8 poziomow obciążenia oraz zabezpieczającą powierzchnię antypoślizgową. Posiada kółka do transportu oraz wygodne uchwyty, istnieje możliwość szybkiego złożenia w celu zaoszczędzenia miejsca.

Bieżnia Insportline Sprynkl mierzy tętno, czas, dystans, kalorie, prędkość i inne.

Bieżnia Hertz Easy +

Bieżnia Hertz Easy + jest łatwa w składaniu i rozkładaniu
Bieżnia Hertz Easy + jest łatwa w składaniu i rozkładaniu© mall.pl

Kolejną propozycją bieżni do 1000 zł jest sprzęt marki Hertz, który również posiada składaną konstrukcję oraz solidne wykonanie z wielopunktowym systemem elastomerów, możliwością ręcznej regulacji kąta nachylenia pasa i sensorami pulsu w uchwytach. Silnik bieżni Insportline pracuje praktycznie bezgłośnie, posiada 1,25 KM i może rozpędzić pas maksymalnie do prędkości 12 km/h.

Ten model bieżni posiada 12 różnorodnych, gotowych programów treningowych, dzięki którym dopasujemy swoje ćwiczenia do indywidualnych możliwości, oraz wejście na przenośny odtwarzacz muzyczny.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)