CaseCam - obudowa, dzięki której powstanie idealne selfie. Uśmiechnij się!

CaseCam - obudowa, dzięki której powstanie idealne selfie. Uśmiechnij się!

CaseCam - obudowa, dzięki której powstanie idealne selfie. Uśmiechnij się!
Adam Bednarek
31.07.2014 06:46, aktualizacja: 10.03.2022 11:04

I aż szkoda, że premiera dopiero w grudniu. W końcu wakacyjny okres to dobry czas, żeby pochwalić się fotkami z ciekawych miejsc.

Selfie już na dobre zadomowiło się w Internecie

Wprawdzie niektórzy twierdzą, że teraz bardziej modne jest “dronie”, to wciąż łatwiej jest zrobić zdjęcie sobie samemu niż za pomocą drona.

No dobra, z tym “łatwiej” to różnie bywa - nie zawsze wychodzi. Dlatego też powstają gadżety, które mają sprawić, by robienie selfie było nieco przyjemniejsze niż zwykle. Opisywaliśmy już ExtendaPic. Teraz mamy do czynienia z kolejną obudową - poznajcie CaseCam!

Obraz

Pomysł jest jednak inny niż w przypadku konkurencyjnego produktu. CaseCam nie stawia na dodatkową rączkę, a specjalne lustro. Brzmi skomplikowanie, ale dzięki temu łatwo nakierować obiektyw na “pozujących”. To coś w rodzaju statywu, tyle że w miniaturowej formie.

I chyba wygodniejszej, bo lusteroko znajduje się w obudowie - można je szybko wyjąć i równie szybko schować. Nie trzeba się też obawiać, że ze względu na lustro obraz będzie do góry nogami - darmowa aplikacja zadba o to, żeby zdjęcie wyglądało jak trzeba.

Idealne selfie

Twórcy CaseCam chwalą sobie podgląd obrazu na drugim smartfonie. Wystarczy dostęp do WiFi, by na drugim urządzeniu zobaczyć, co “widzi” CaseCam. Nie ma wymówek - selfie musi wyjść bezbłędnie!

Obraz

Idealne selfie na Kickstarterze kosztuje nas 25 dolarów. Warto wesprzeć produkcję, jeżeli jesteście zainteresowani produktem, bo sklepowa cena wyniesie już 40 dolarów. Ewentualna premiera w grudniu.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)