Eksplodujący komputer zabił programistę

Tak naprawdę dokładna przyczyna śmierci nie jest znana, ale ciało indyjskiego programisty znaleziono w zeszłym tygodniu kompletnie zwęglone przed spalonym komputerem.

Fot.: pyroclastichawk - Flickr
Fot.: pyroclastichawk - Flickr
Tomek Goździewicz

07.04.2009 | aktual.: 14.03.2022 13:28

Tak naprawdę dokładna przyczyna śmierci nie jest znana, ale ciało indyjskiego programisty znaleziono w zeszłym tygodniu kompletnie zwęglone przed spalonym komputerem.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że zdarzenie miało miejsce gdy w mieszkaniu przebywał jeszcze współlokator zabitego, który usłyszał wybuch i stracił przytomność gdy zobaczył co się stało. Oficer policji stwierdził że choć wygląda to nieprawdopodobnie, to wszystko wskazuje na śmierć w wyniku eksplozji komputera. Zwęglone ciało 26-letniego inżyniera  odnaleziono w pozycji siedzącej przed komputerem na którym pracował.

Na razie nie wiadomo jakiej marki był feralny komputer i czy był w jakiś sposób modyfikowany lub podkręcany.  Już wcześniej co prawda zdarzały się płonące komputery, ale nigdy nie doprowadziło to do takiej tragedii. Czy to cena postępu? Znak czasu? Roboty - mordercy, zabijające wybuchające krzesło, a teraz eksplodujący komputer...

Źródło: Times of IndiaGizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.