Facebook zaprasza na darmowe koncerty. Na początek Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski rozpoczął akcję "Kwarantanna na na"
Krzysztof Zalewski rozpoczął akcję "Kwarantanna na na"
Źródło zdjęć: © Facebook/fot. Dominik Malik
Michał Skorupka

30.03.2020 19:23, aktual.: 09.03.2022 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Facebook zainicjował akcję "Kwarantanna na na", w ramach której kilka razy w tygodniu będzie emitował koncerty popularnych muzyków. Na początek zobaczymy występ Krzysztofa Zalewskiego. W kolejnych dniach posłuchamy Mery Spolsky i duetu Karaś/Rogucki.

Facebook rozpoczął akcję "Kwarantanna na na". Od dzisiaj w popularnym serwisie społecznościowym kilka razy w tygodniu będziemy mogli uczestniczyć w wirtualnych koncertach znanych artystów. Podczas darmowych występów będzie można przekazać datki, które pomogą wesprzeć osoby starsze i samotne w ramach projektu "Szlachetna paczka".

Wyjątkowa akcja ma na celu zapewnienie rozrywki internautom podczas trudnego okresu spowodowanego pandemią koronawirusa. Koncerty z pewnością poprawią humor tym, którzy przebywają w domach w ramach przymusowej kwarantanny.

Występy popularnych polskich muzyków będą nadawane za pośrednictwem Facebook app w każdy poniedziałek, środę oraz piątek. Na pierwszy ogień poszedł Krzysztof Zalewski, młody i utalentowany artysta, szerszej publice znany z hitu "Miłość Miłość". Nietypowy koncert z domu piosenkarza przyciągnął przed komputery masę internautów.

Wirtualny koncert Krzysztofa Zalewskiego
Wirtualny koncert Krzysztofa Zalewskiego© Facebook

Na ten tydzień zaplanowano jeszcze dwa koncerty. W środę wystąpi Mery Spolsky, natomiast w piątek fani będą mogli posłuchać duetu Karaś/Rogucki.

  • Kampania "Kwarantanna na na" to tylko część działań jakie Facebook podejmuje w tych szczególnych okolicznościach. Z dumą wspieramy inicjatywy takie jak "#WzywamyPosiłki", "Widzialna ręka" i wiele innych. W tym projekcie chcemy jednoczyć się by nieść pomoc osobom starszym i samotnym, które są dziś w szczególnie trudnej sytuacji - komentuje Robert Bednarski, dyrektor regionalny Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej.
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)