Gigabyte M6900 i M6980 - czy to na pewno myszki dla graczy?

Firma Gigabyte, która ostatnimi czasy usilnie próbuje podnieść swą pozycję na rynku peryferiów komputerowych, zaprezentowała właśnie dwie myszki przeznaczone dla graczy. Tylko czy producentowi nie pomylili się adresaci?

Gigabyte M6900
Gigabyte M6900
Jacek Klimkowicz

03.11.2010 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Gigabyte, która ostatnimi czasy usilnie próbuje podnieść swą pozycję na rynku peryferiów komputerowych, zaprezentowała właśnie dwie myszki przeznaczone dla graczy. Tylko czy producentowi nie pomylili się adresaci?

Gryzoń oznaczony symbolem M6900 oferuje sensor optyczny o rozdzielczości 3200 dpi, zdolny wytrzymać przyspieszenia rzędu 30 G. Do tego dochodzi 4-kierunkowy scroll i 5 programowalnych przycisków. Mysz Gigabyte M6980 jest wyposażona w laserowy sensor o rozdzielczości zaledwie 2000 dpi oraz 7 klawiszy.

Gigabyte M6980
Gigabyte M6980

Każda z myszek ma LED-owe podświetlenie, ergonomiczny design (co chyba powinno być standardem), gumowe wykończenie, pozłacany styk USB i mechanizm Ghost Macro Engine wraz z 8 kB pamięci przeznaczonej na makra.

Ceny urządzeń nie są znane, ale jeśli Gigabyte chce zdobyć chociaż część rynku, z pewnością muszą być skalkulowane na rozsądnym poziomie, dużo niższym niż konkurencyjne gryzonie Razera czy Roccata. Parametry i wyposażenie nie imponują i co lepsze standardowe myszki nie ustępują zbytnio nowym Gigabyte'om.

Rzućcie też okiem na akcesoria dla graczy, które nadają się na prezent świąteczny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.