Klawiatura Logitech Wireless Solar do wszystkich urządzeń Apple - równocześnie [wideo]

Klawiatura Logitech Wireless Solar do wszystkich urządzeń Apple - równocześnie [wideo]30.05.2012 15:00
(Fot. Logitech)
(Fot. Logitech)
Katarzyna Orzechowska

Bezprzewodowa światłolubna klawiatura to nic nowego. Ale taka, która równocześnie zadziała z kilkoma urządzeniami? Potrzebujesz z Maca przełączyć się na iPada, a później iPhone'a - jest to możliwe.

Bezprzewodowa światłolubna klawiatura to nic nowego. Ale taka, która równocześnie zadziała z kilkoma urządzeniami? Potrzebujesz z Maca przełączyć się na iPada, a później iPhone'a - jest to możliwe.

Jeszcze niedawno Logitech ogłaszał premierę  K750 Solar Keyboard oraz gadżetu przeznaczonego dla użytkowników iPada - Logitech Solar Keyboard Folio, czyli obudowy z klawiaturą zasilanej ogniwami fotowoltaicznymi. Dzisiaj przed nami kolejna nowość - Wireless Solar Keyboard K760 - kompatybilna z urządzeniami iMac, iPad czy iPhone - równocześnie.

Prawdziwy fan produktów Apple nie ma wyłącznie jednego urządzenia tej jednej z najpopularniejszych marek na świecie. Na jego biurku w pracy zobaczycie iMaca, na spotkanie biznesowe zabierze ze sobą iPada, a iPhone’a miał już dawno temu i czeka na najnowszy model. Do szczęścia brakuje tylko czasami fizycznej klawiatury QWERTY, mimo że istnieją różne rozwiązania.

Wireless Solar Keyboard K760 wydaje się jednym z nich. Za pomocą jednego ruchu i przycisku switch Bluetooth można przełączyć się np. z iMaca na iPada, korzystając przy tym z jednej klawiatury. Bez kabli, bez problemu, bez zbędnego chaosu. Klawiatura ma wszystkie standardowe klawisze funkcyjne, opcje regulacji głośności, jasności obrazu itp. Jak inne klawiatury światłolubne (modele Solar) może być ładowana energią świetlną. Jedno ładowanie pozwala na około 3 miesiące pracy.

Nową klawiaturę światłolubną Logitech z opcją działania na wszystkich urządzeniach Apple równocześnie zobaczymy w sprzedaży w czerwcu, a zapowiadana cena to 79,99 dol. Kupicie?

Źródło: ThevergeLogitech.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)