Koronawirus jej nie groźny. To "tysiąc masek w jednej"

Koronawirus jej nie groźny. To "tysiąc masek w jednej"

Firma Blanc zaprezentowała specjalną maseczkę. Twórcy zapewniają, że chroni nie tylko przed koronawirusem
Firma Blanc zaprezentowała specjalną maseczkę. Twórcy zapewniają, że chroni nie tylko przed koronawirusem
Źródło zdjęć: © YouTube
Michał Skorupka
20.12.2020 20:10, aktualizacja: 08.03.2022 14:26

Firma Blanc zaprezentowała nowoczesną maskę, która nie tylko chroni zdrowie użytkowników, ale pozwala zapewniać im pełną anonimowość. Futurystyczne urządzenie trafi na rynek wiosną 2021 roku. - To tysiąc masek w jednej - mówią twórcy produktu.

Firma Blanc udostępniła na Kickstarterze specjalną maskę, która może okazać się niezwykle skuteczna w walce z koronawirusem. Wynalazek chroni też m.in. oczy, nos oraz usta przed światłem zewnętrznym. Twórcy produktu nazywają go "tysiącem masek w jednej".

Nakrycie głowy zostało wyposażone w dwa wymienne filtry HEPA wielokrotnego użytku, zatwierdzone przez FDA (Agencję Żywności i Leków). Maska posiada wymienne panele, przypinane do ramy i przytrzymywane magnesami, pozwalające dopasować wygląd do reszty ubrania i nastroju.

Twórcy urządzenia zapewniają, że może ono nie tylko chronić zdrowie użytkowników, ale także zapewnić im pełną prywatność. Podkreślają, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie anonimowość.

Firma Blanc dodaje, że nowoczesne maski obudzą w ludziach ich kreatywność, a także spełnią ich największe futurystyczne fantazje. To właśnie dzięki temu wynalazkowi, poczują się jak bohaterowie ich ulubionych filmów science fiction.

Maski są dostępne w przedsprzedaży na Kickstarterze, w cenie zaczynającej się od 79 dolarów (ok. 290 złotych). Produkt ma być dostępny na całym świecie już w marcu 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)