Kostium na Halloween autorstwa inżyniera NASA [wideo]

Halloween to prawdziwe święto dla wszelkiego rodzaju geeków. Co roku pojawiają się dziesiątki niesamowitych gadżetów i kostiumów, a ich twórcy prześcigają się w pomysłowości. Zobaczcie, co wymyślił jeden z bystrych umysłów na co dzień zatrudnionych w NASA.

Kostium na Halloween autorstwa inżyniera NASA [wideo]
Grzegorz Nowak

Halloween to prawdziwe święto dla wszelkiego rodzaju geeków. Co roku pojawiają się dziesiątki niesamowitych gadżetów i kostiumów, a ich twórcy prześcigają się w pomysłowości. Zobaczcie, co wymyślił jeden z bystrych umysłów na co dzień zatrudnionych w NASA.

Widzieliśmy już wiele oryginalnych i pomysłowych przebrań na święto Halloween, chociażby żywą, w pełni działającą lustrzankę albo kostium ze znanej gry Dead Space. Mark Rober również postanowił stworzyć ciekawy strój na tę niezwykłą okazję.

Zamiast po raz kolejny przebierać się za zombie, Mark postanowił zrobić sobie w brzuchu dziurę na wylot. Nieco makabryczne przebranie można przygotować w bardzo prosty sposób - potrzebne są dwa iPady oraz stara bluza. W ubraniu wycinamy dziury i przylepiamy do nich tablety, następnie dekorujemy czerwoną farbą dla zwiększenia efektu. Na iPadach odpalamy aplikację FaceTime, dzięki czemu można zobaczyć, co znajduje się po drugiej stronie dziury.

Mark proponuje, żeby uzupełnić kostium przenośnym modemem Wi-Fi, który umożliwi korzystanie ze stroju praktycznie wszędzie. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda gotowy halloweenowy strój.

iPad2 Halloween Costume- Gaping hole in torso

Źródło: slashgear.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.