Krzesło które możesz zjeść!

Co robi piekarz każdego dnia? Oczywiście wypieka pachnące i smaczne meble. Jak to zapytacie? Meble? Nie bułki czy chleb? No cóż, piekarz o którym chce Wam dzisiaj opowiedzieć w nosie ma tradycyjne wypieki, on woli tworzyć meble które można autentycznie zjeść!

Krzesło które możesz zjeść!
Artur Starzyk

06.03.2010 | aktual.: 11.03.2022 15:50

Co robi piekarz każdego dnia? Oczywiście wypieka pachnące i smaczne meble. Jak to zapytacie? Meble? Nie bułki czy chleb? No cóż, piekarz o którym chce Wam dzisiaj opowiedzieć w nosie ma tradycyjne wypieki, on woli tworzyć meble które można autentycznie zjeść!

Tak naprawdę, twórcą prezentowanych na zdjęciu krzesełek oraz stołu nie jest zawodowy piekarz, a hiszpański projektant Enoc Armengol który tylko wcielił się w rolę mistrza wypiekania. Pomysł trzeb przyznać jest zupełnie odlotowy.

Obraz

Z czego wykonane są te najbardziej powszechne domowe sprzęty? Z takie samego ciasta jakiego używa się do wypieku chleba. Naturalnie, zarówno stół jak i krzesełka nie nadają się do normalnego użytku. Żadna osoba na nich nie usiądzie. Za to wspaniale nadają się do zjedzenia z sosem lub innymi smakołykami.

Jesteście ciekawi w jaki sposób powstała ta niecodzienna chlebowa konstrukcja? Ok, zdradzę Wam starą piekarską sztuczkę. Najpierw tworzymy szkielet krzesełka z cienkiego druciku, następnie wyrabiamy ciasto i obklejamy nim konstrukcję. Wsadzamy do pieca (patrz zdjęcia w galerii) i gotowe.

Obraz

Naturalnie, trzeba uważać przy jedzeniu, aby razem z pieczywem nie ugryźć kawałka metalu. Jak na mój gust, takie „zjadliwe krzesełko” byłoby fajną przystawką na imprezę. Nic przecież nie pobudza tak wyobraźni, jak ekologiczne meble które można schrupać. Zgodzicie się ze mną?[block position="inside"]3273[/block]

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.