LG: nowa funkcja w lodówkach. Krystalicznie czysty lód do koktajli

LG: nowa funkcja w lodówkach. Krystalicznie czysty lód do koktajli29.08.2019 10:04
Krystaliczny lód.
Krystaliczny lód.
Źródło zdjęć: © Youtube/appliancesconnection

Nowa linia lodówek od LG spełnia marzenia o krystalicznie czystym lodzie. Kulisty kształt i nieskazitelna przejrzystość kostek pozwolą cieszyć się zimnymi napojami w zupełnie nowym wydaniu.

LG wprowadza nową kolekcję lodówek Instaview, które pozwolą na stworzenie wysokiej jakości, czystego lodu, który niczym nie odbiega od lodu serwowanego w barach.

Szybki sposób na krystalicznie czysty lód

Według LG nowe lodówki są w stanie automatycznie wytwarzać kule o średnicy do 5 cm w ciągu 24 godzin. W każdym z urządzeń jest miejsce do przechowywania 25 kul jednocześnie.

Krystalicznie czyste kule zamrożonej wody topnieją wolniej niż zwykły lód. Dzięki temu idealnie nadają się do tworzenia różnego rodzaju koktajli. Rozcieńczają płyny wolniej niż tradycyjny lód.

LG's InstaView Door-in-Door Craft Ice Refrigerator

Do tej pory jedynym sposobem na stworzenie krystalicznie czystego lodu był zakup kosztownej maszyny. Nie każdego na to stać, dlatego w powszechnym zastosowaniu były tradycyjne, tańsze foremki do lodu, które jednak nie pozwalały na osiągnięcie tak spektakularnych efektów.

LG: cena lodówek Instaview

Lodówki wytwarzające krystalicznie czysty lód nie są tanie. Cena produktów wyposażonych w funkcję "Craft Ice" zaczyna się od 3 999 USD, czyli około 15 tys. zł. Za opcja uwzględniająca wykończenie ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym zapłacimy natomiast 4199 USD, czyli ponad 16,5 tys. zł.

Krystalicznie czysty lód na żądanie jest w zasięgu ręki, ale cena może stanowić istotną barierę dla jego miłośników.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)