LG zdobywa tytuł marki roku w konkursie Red Dot Award 2015!

Zwycięstwo
Zwycięstwo
Źródło zdjęć: © Shutterstock
LG

03.11.2015 17:23, aktual.: 10.03.2022 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nagrody Red Dot Award przyznawane są od 1955 roku i uznawane są dziś za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Z tegorocznej gali LG bynajmniej nie wróciło z pustymi rękoma.

LG G4 i LG Watch Urbane
LG G4 i LG Watch Urbane

Południowokoreański producent otrzymał łącznie aż 13 nagród, a wśród wyróżnionych produktów znalazł się designerski smartfon LG G4 oraz inteligentny zegarek LG Watch Urbane.

Peter Zec:

W dziedzinie budowania świadomości marki, firma LG Electronics wykazuje niezrównane umiejętności, których podsumowaniem jest slogan marki — Life’s Good.

Co przy tym wszystkim najważniejsze, ze względu na imponującą liczbę nagród firmie przyznano tytuł Brand of the Year. Tym samym LG jest jedną z zaledwie trzech firm na świecie, które mogą się poszczycić zarówno tytułem Brand of the Year, jak i Design Team of the Year (2006).

Noh Chang-ho:

Nagroda Red Dot Award jest dla nas wielkim zaszczytem, a także potwierdza, że dzięki nieustannie prowadzonym pracom nad innowacyjnymi rozwiązaniami i intuicyjnymi funkcjami, firma LG zajmuje czołową pozycję w dziedzinie wzornictwa. Będziemy kontynuować projektowanie i rozwijanie kreatywnych rozwiązań, które budzą pozytywne emocje i pogłębiają relację między naszą marką a konsumentami. W ten sposób będziemy realizować nasze motto innowacje dla lepszego życia.

Warto odnotować, że nie pierwszy raz w tym roku produkty LG zostały obsypane nagrodami. W sierpniu w ręce Koreańczyków wpadły cztery statuetki EISA Awards i również wtedy wśród nagrodzonych urządzeń znalazł się LG G4 (Europejski aparat w smartfonie 2015-2016) i LG Watch Urbane (Europejskie urządzenie noszone 2015-2016). To mówi samo za siebie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)