Lunecase - obudowa informująca o połączeniach

Lunecase - obudowa informująca o połączeniach

Lunecase - obudowa informująca o połączeniach
Adam Bednarek
06.05.2014 07:54, aktualizacja: 10.03.2022 11:20

Wprawdzie na razie jej możliwości są skromne, ale to dobrze, że powoli zaczyna się wykorzystywać dodatkowe miejsce, jakim jest obudowa smartfona.

Nie jest nowością fakt, że obudowa przestaje być tylko obudową. Coraz częściej twórcy tego typu akcesoriów nie skupiają się wyłącznie na chronieniu sprzętu. Na przykład MyTask to zestaw przenośnych narzędzi, a Wello to prywatny, kieszonkowy lekarz.

Obraz

Twórcy Lunecase stawiają na dodatkowy ekran. Wprawdzie obudowa nie będzie służyć do czytania czy przeglądania Internetu, ale i tak okaże się całkiem przydatna.

Znak sygnał

Wystarczy „połączyć” ją z iPhone'em, by dostać powiadomienie o nadchodzących połączeniach. Zanim smartfon zacznie dzwonić, pojawi się informacja, że za chwilę ktoś zadzwoni albo że nadejdzie SMS.

Niepotrzebny gadżet? Niekoniecznie. W końcu z obudowy i tak często korzystamy. A jeżeli ma dodatkową funkcję, tym lepiej dla nas.

Obraz

Tym bardziej że informacja o nadchodzących połączeniach może się przydać. Czasami nie chcemy, by dźwięk dzwonka lub nawet wibracje przeszkodziły w spotkaniu. Dzięki Lunecase problemu nie będzie, ponieważ pojawi się bezgłośne powiadomienie.

Lunecase nie potrzebuje baterii ani ładowania – energię gadżet czerpie ze smartfona, korzystając z fal elektromagnetycznych. A to wszystko za 39 dol., jeżeli kupicie urządzenie na Kickstarterze.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)