Nietypowa kuchenna maszyna do cięcia Lewodo. Szybko pokroi składniki jak mechaniczny wykrojnik

Nietypowa kuchenna maszyna do cięcia Lewodo. Szybko pokroi składniki jak mechaniczny wykrojnik
Źródło zdjęć: © Kickstarter
Jan Domański

04.04.2020 09:28, aktual.: 09.03.2022 08:22

Właśnie trwa na Kickstarterze kampania robota krojącego Lewodo LM02. Twórcy urządzenia chcą pozwolić oszczędzić czas i dodać precyzji jednej z najmniej lubianych czynności podczas gotowania, chodzi o krojenie większej ilości składników.

Kiedy przygotowujemy niektóre potrawy jak np. frytki czy sałatki, to spora garść produktów powinna być pokrojona np. w kostkę czy słupki. Robot z kampanii "LEWODO Automatic Vertical Kitchen Cutting Machine" sprawi, że nie zmęczymy rąk i cały proces będzie znacznie szybszy.

Automatyczna kostka

Cięcie polega na przepuszczaniu produktów przez wymienny zestaw noży w formie kratownic i wybieraniu odpowiednich biegów. Od tego zależy grubość kawałków i ich kształt. Sprzęt można łatwo myć pod bieżącą wodą wyjmując poszczególne elementy pomiędzy kolejnymi składnikami, jeśli gotując kroimy produkty gotowe do spożycia i mięso przed gotowaniem.

Obraz
© Kickstarter

Materiał promocyjny prezentuje urządzenie jako proste w obsłudze, bezpieczne i mocno ułatwiające gotowanie. Spot jest co prawda przesadzony jak stereotypowa reklama, raczej nikt tak mocno nie denerwuje się przez krojenie i wciąż nie zacina się używając noża, w dodatku nie zacznie świetnie gotować jedynie dzięki maszynie krojącej.Mimo wszystko przygotowanie niektórych potraw może być faktycznie nieprzyjemne i niepotrzebnie wydłużające się przez konieczność pokrojenia wielu składników.

LEWODO Automatic Vertical Kitchen Cutting Machine

Hong Kong Lewo Technology Limited zbiera fundusze i początkowe zamówienia na Kickstarterze do końca kwietnia. W zależności od tego, jak szybko uda nam się wpłacić pieniądze, możemy nieco zaoszczędzić i kupić sprzęt z różnymi progami zniżek. A konkretnie od 1535 dolarów hongkońskich (około 840 złotych), przez 1675 dolarów hongkońskich (mniej więcej 920 złotych), po 1846 dolarów hongkońskich (ponad 1010 złotych). Wysyłki będą realizowane we wrześniu tego roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)