Nowa linia kamer JVC na 2012 rok

Nowe kamery JVC Kenwood będą wprowadzane na rynek stopniowo. W przeciągu najbliższych 3 miesięcy w sklepach pojawi się aż 11 nowych modeli. Kilka z nich zostanie wyposażonych w moduły Wi-Fi.

(fot. jvc.pl)
(fot. jvc.pl)
Marcin Honkisz

Nowe kamery JVC Kenwood będą wprowadzane na rynek stopniowo. W przeciągu najbliższych 3 miesięcy w sklepach pojawi się aż 11 nowych modeli. Kilka z nich zostanie wyposażonych w moduły Wi-Fi.

Zgodnie z założeniami producenta nowe kamery Everio mają wypełnić lukę pomiędzy tradycyjnymi kamerami video a smartfonami. O ile te pierwsze oferują wysoką jakość obrazu, o tyle drugie zapewniają dobrą komunikację ze światem zewnętrznym. Wprowadzane nowe modele kamer JVC mają wypełnić lukę rynkową, łącząc w sobie idealną jakośc obrazu z nowymi metodami bezprzewodowej komunikacji.

Wszystkie nowe modele umożliwiają nagrywanie materiału wideo w rozdzielczości Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli oraz z częstotliwością próbkowania na poziomie 24 Mbps. Nagrania realizowane są w formacie AVCHD. Wyjście HDMI umożliwia bezpośrednie odtwarzanie nagranego materiału w bezstratnym formacie.

Wśród nowych modeli 5 będzie miało wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na bezprzewodową komunikację. Umożliwi on ponadto korzystanie z kilku ciekawych funckji, takich jak np. Live Monitoring.

Live Monitoring to podgląd na żywo, pozwalający na monitoring np. dzieci przebywających w sąsiednim pokoju. Funkcja Auto Photo E-mail to z kolei bardzo przydatna opcja, która umożliwia wykrywanie ruchu w obserwowanym pomieszczeniu. W momencie wykrycia kamera robi zdjęcie, które natychmiast wysyła poprzez internet pod wskazany adres e-mail. Video E-mail to usługa pozwalająca na wysyłanie krótkich, 15-sekundowych klipów wideo w dowolne miejsce w zasięgu internetu. Kamery dostarczają także inne ciekawe rozwiązania. Po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji na smartfonie możliwe jest zdalne sterowanie nagrywaniem.

Wszystkie kamery pojawią się na rynku w przeciągu trzech najbliższych miesięcy.

Zestawienie nowych modeli kamer (fot. jvc.pl)
Zestawienie nowych modeli kamer (fot. jvc.pl)
Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.